در این صفحه دو نوع فال روزانه برای شما عزیززان آماده نموده ایم. فال روزانه یا همان فال روز اول به طور دقیق متناسب با روز تولد (فال روز تولد) شما می باشد (برخلاف دیگر فال روز های دیگر که متناسب با ماه تواد شما است.) این فال روز (فال امروز) به فارسی و متناسب با تاریخ تولد شما به هجری شمسی طراحی شده است . اما فال روز دوم براساس ماه تولد اتفاقات روز شما را مطابق با تقسیم بندی عاشقانه، اجتماعی، سلامتی و اقتصادی برای شما بازگو می کند. امیدواریم شما هم به عنوان یک سرگر می به طالع بینی نگاه کنید .
فال روزانه فال روز

اولین فال روزانه بر اساس روز تولد (دقیق)

تاریخ تولد خود را به هجری شمسی وارد نمایید

روز: ماه: سال:

فال روزانه دوم

برای گرفتن فال امروز خود در تصویر زیر دقیقا بر روی ماه تولد خود کلیک نمایید

افراد با سواد هم فال روزانه (فال روز تولد) می گیرند ؟

انکار این مساله که اشخاص درس خوانده ی جامعه باوری به فال روز ( فال روزانه یا همان فال امروز) و دیگر طالع بینی ها ندارند امری مضحک به نظر می آید ولی این علتی بر صحیح بودن فال روزانه یا هر فال دیگری نمی باشد. در گذشته طالع بینی و گرفتن فال روز تولد یا همان فال تولد و … صرفا جنبه تفریح و سرگرمی داشت لکن به این گستردگی امروز مورد استفاده قرار نمی گرفت ولی هستند خیلی از اشخاص درس خوانده که که با هدف تفریح و وقت گذرانی به سراغ گرفتن فال روزانه و فال روز (یا به اصطلاح فال امروز من) و کتاب های طالع بینی می روند ولی وقتی که با آن ها وارد گفت و گو می شوید و ذره ذره به آن ها نزدیک می شویم می بینیم که نظریات موجود در کتاب های طالع بینی و متون موجود در فال روزانه (فال روز تولد) و دیگر طالع بینی ها روی آن ها تأثیرگذار بوده می باشد و در تصمیم گیری های آن ها بی تاثیر نبوده می باشد. این اشخاص با وجود این که از قوه ی اندیشه و آگاهی خویش با اطلاع می باشند اما متاسفانه از آن غفلت می کنند.

فال روز

محصلین از فال امروز ( فال روز تولد) استفاده می کنند؟

چه بسا بسیاری از محصلین و افراد با سواد جامعه هنوز به این خودباوری دست پیدا نکرده اند که می توانند با تحلیل مسایل و مشکلاتشان آن ها را خود حل کنند پس به سوی فال روزانه و فال روز و فال تولد و دیگر طالع بینی ها کشیده می شوند و هر روز بیش تر در آن فرو می روند ولی بسیاری از افراد با سواد جامعه به این نتیجه رسیده اند که فال روزانه (فال امروز من) و طالع بینی هندی مشکل آن ها را درمان نخواهد کرد و این خود هستند که باید چاره گشای راهشان باشند نه هیچ فرد و فال و دیگری بینش و دید این افراد به گونه ای است که آن ها را در شرایط مختلف زمانی و مکانی مجاب می کند که برای به دست آوردن راه حلی مناسب برای حوادثی که اتفاق می افتد به جای این که در فکر و اندیشه فرو روند و راه حل مناسبی را بیابند به دنبال راهی هستند که فردی پیدا شود و راه حل میان بر را برای آن ها مهیا کند پس طبیعتا به راه های پیش پا افتاده ی فال روزانه ( فال روز تولد یا همان فال امروز ) و دیگر طالع بینی ها روی می آورند .  در این جا نمی خواهیم به طور مطلق فال روزانه و فال روز را باطل اعلام کنیم ولی تکیه کردن به آن ها و مو به مو عمل کردن به تدابیری که در فال امروز ( فال روز تولد) اندیشیده شده مطمئنا کار بیهوده ای است چرا که یک علامت سوال بزرگ در ذهن ایجاد می شود و آن این است که بنابر این اندیشه و مشورت به خداوند چه می شود ؟ توکل به خداوند در کجا ی زندگی آدمی قرار قرار می گیرد ؟ آیا تلاش های روزانه ی ما بی فایده است و سرنوشت ما از قبل نوشته شده است و ما قادر به تغییر دادن آن نیستیم ؟ !

بیشتر بخوانید >>>  2 تا از جالب ترین فال های اینترنتی : فال ورق آنلاین 7 کارتی و فال قهوه

فال روز

زندگی ای که با فال تولد و طالع بینی تشکیل شد

یکی از سایت ها نقل کرده بود که زوجی در یکی از شهر ها به این نتیجه رسیده بودند که برای ازدواج با هم تصمیم گیری کنند ولی در عوض آن که به اهل فن مراجعه کنند و از طریق علمی و دینی به این قضیه بپردازند به دنبال فال روزانه ( فال تولد که بسیار هم مرسوم است) و فالگیر رفتند تا از این طریق به نتیجه برسند که آیا با هم ازدواج نمایند یا نه ؟ به نظر شما نتیجه ی چنین ازدواجی چه می تواند باشد ؟ آیا فال روزانه و فال امروز و فال تولد ( فال روز ) یا هر نوع طالع بینی دیگری می تواند خوشبختی این زوج را تضمین کند ؟بی شک شما نیز با بنده هم نظر هستید که طالع بین و فال گیر در ابتدا و قبل از هرچیزی منفعت و سود شخصی اش را مد نظر قرار می دهد و اولویت اول وی خوشبختی دیگران نیست لذا اصلا دلیلی وجود ندارد که ما برای تشکیل خانواده و ازدواج به چنین افراد یا فال روزانه و طالع بینی ازدواج و فال روز تولد  و … رجوع کنیم. نکته طنزآمیز این واقعه این است که طالع بین به این زوج توصیه هایی نیز کرده است که موجب بهبودی زندگی آن ها شود اما حقیقت چیز دیگری است و اکنون بعد از 2 سال از شروع زندگی مشترک مشکلات این زوج فزونی پیدا کرده است و نه فال روز و نه هیچ طالع بینی و فال تولدی قادر به کمک به این دو نیست.

بیشتر بخوانید >>>  فال ورق انلاین : همین الآن نیت کنید و کلیک نمایید و فال ورق خود را ببینید

فال روز

نتیجه چیست ؟

شناختی که قبل از ازدواج و از طریق راه های صحیح و حلال به دست می آید بسیار موثر تر و درست تر از شناختی است که قرار است با فال روزانه و فال امروز و طالع بینی و . . . به دست آید . اگر قبل از ادواج به مشاوره های خانواده رجوع می کردند تا از تفاوت های اخلاقی هم با خبر شوند می توانستند با آگاهی و شناخت درست و کافی و کامل تصمیم به ازدواج یا در صورت لزوم تصمیم به جدایی می گرفتنن چرا که در بسیاری از موارد جدایی پیش از ازدواج نتایج اسف باری را که ممکن است پس از ازدواج پیش آید جلوگیری می کند و این حقیقتی است که فال روزانه ( فال امروز ) و هیچ طالع بینی به آن توجه ندارد . هیچ گاه عقل سلیم نباید به چیزی که پایه و اساس ندارد تکیه کند آن هم مسئله ای به این بزرگی و با این حد از اهمیت . ازدواج ، محکم ترین بنیان اجتماعی باید بر اساسا روش های صحیح شکل بگیرد نه بر پایه و اساس فال روز ( فال روزانه و فال روز تولد ) و دیگر طالع بینی های چینی و هندی و . . .

فال روز

کدام جنسیت بیش تر فال امروز ( فال روز ) می گیرد ؟

طبیعتا آمار و اطلاعات دقیقی از این که کدام یک از گروه آقایان یا خانم ها بیش تر علاقه به گرفتن فال روز ( فال امروز ) و دیگر طالع بینی ها دارند وجود ندارد ولی در صورتی که بخواهیم به اطرافمان نگاه کنیم و از تجربه ی شخصی مان استفاده نماییم کار سختی نیست و به راحتی می توانیم نتیجه بگیریم که آقان نسبت به خانم ها علاقه کم تری نسبت به گرفتن فال روزانه و طالع بینی و فال روز تولد از خود بروز داده اند ولی به راستی دلیل آن چیست ؟ در رابطه با فال روزانه ( فال روز ) باید گفت که بانوان با یک دیگر ارتباطات کلامی بیش تر و قوی تری نسبت به آقایان دارند و از طرفی هم تلاششان بر این است که زندگی با ثباتی داشته باشند چرا که آسایش در زندگی برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است ولی در نقطه ی مقابل آقایان زندگی را بسیار ساده تر می نگرند . البته که نمی توان در مورد این مسئله حکم عمومی داد و چه بسیار آقایانی هستند که به شدت به فال روزانه ( فال روز و فال امروز من) و طالع بینی وابسته اند و سخت به آن اعتقاد دارند به طور کلی این وابستگی به تحصیلات ، فرهنگ و باور های خانواده بسیار وابسته است .

بیشتر بخوانید >>>  سایت عاشقانه: فال عشقي احساسی، عشق سنجی در سایت عاشقانه

فال روز

به راستی فال امروزه پناهی برای فرار از اضطراب است ؟

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا عده ای این قدر مصمم به دنبال گرفتن فال روز تولد و فال امروز و امثال آن هستند ؟ قصدمان بر این نیست که ریشه یابی کنیم ولی این موضوع آن قدری آشکار هست که همه آن را قبول داشته باشند و احتیاج به فکر و تحقیق زیادی ندارد . اضطراب دلیل مهمی برای جذب افراد به سوی گرفتن فال روزانه و فال روز و دیگر طالع ها است . اضطراب از آینده و ترس از این که خود نتوانند با مشکلات زندگی شان کنار بیایند لذا به فال روز ، فال قهوه ، فال ورق و  فال تولد و . . . پناه می آورند .

فال روز

 ذهن خود را اسیر فال امروز نکنید

تا به امروز هیچ یکی از نهاد نهاد های علمی هیچ یک از طالع بینی ها و فال روزانه و … را مورد تایید قرار نداده اند و از سویی دیگر نیز منشا دینی و مذهبی برای فال روز و انواع فال های دیگر به دست نیامده است و  از طرفی تجربه شخصی فردی را هم ندیده ایم که بگوید فال روز و فال روز تولد صد در صد هر آن چه گفته بود صحت داشت . بنابراین چرا بایستی به چیزی تکیه کنیم که نه ریش علمی دارد و نه حدیث و روایت یا آیه قرآنی درمورد آن آمده است که با تکیه کردن بر آن فقط و فقط ذهن و روان خویش را در غل و زنجیر خرافات کرده ایم .
تفاوت اصلی انسان ها و دیگر خلوقات خداوند چیزی نیست جز عقل و خرد وی پس نباید به راحتی آن را از دست بدهیم چرا که در آن صورت از حیوانات نیز در مراتبی پایین تر قرار خواهیم گرفت . گرفتن فال روزانه یا همان فال امروز و عمل به آن بدون قید و شرط چیزی جز این نیست که ما داریم به سویی می رویم که دیگر توانایی گرفتن تصمیمات کوچک روزمره ی خود را هم نداریم و برای گرفتن دستورات روزمره به فال روز رجوع می کنیم و کسب تکلیف می نماییم در حالی که خداوند ما را خرد عطا نموده است تا از آن در زندگی استفاده کنیم و به خطا نرویم پس امیدواریم از فال روزانه یا همان فال روز تولد صرفا جهت یک تفریح استفاده نمایید . متاسفانه امروزه گرفتن فال با استقبال عجیبی از سوی مردم رو به رو شد است انواع فال هایی که حتی شاید اسم آن ها را هم نشنیده باشید نظیر فال ابجد، فال روز تولد (فال تولد) فال تاروت و ده ها فال خوش رنگ دیگر که هر کسی را ترغیب می کند حداقل برای یک بار هم که شده یکی از این فال های روزانه اینترنتی را تجربه کند البته گرفتن فال روز برای سرگرمی کار نکوهیده ای نیست اما برنامه ریزی روزانه بر اساس فال روزانه کار عجیبی به نظر می رسد که امیدواریم شما از آن دست افراد نباشید.

لطفا اشتراک گذاری نمایید