طالع بینی روزانه یا طالع بینی ازدواج (فال ازدواج) به روش هایی اطلاق می شود که به عقیده ی بعضی از افراد به کمک آن ها می توان از سرنوشت و آینده دور یا نزدیک کسی اطلاع پیدا کرد . طالع بینی ازدواج (فال ازدواج) یا طالع بینی روزانه یا هرنوع دیگری از آن به علمی گفته می شود که با توجه به وضعیت قرار گیری ستارگان می توان آینده را تحلیل و تعبیر نمود . امروزه طالع و طالع بینی توسط بسیاری دنبال می شود و عده ی زیادی نیز آن را چیزی جز خرافات نمی دانند . به هر حال امیدواریم شما نیز طالع بینی ازدواج (یا همان فال ازدواج)، فال و حتی طالع بینی روزانه و . . . را به چشم سرگرمی ببینید .
در این بخش برای شما عزیزان طالع بینی روزانه که به صورت مرتب و هر روز آپدیت می شود و هم چنین طالع بینی ازدواج قرار داده شده است که امیدواریم از این سرگرمی لذت ببرید .

طالع بینی روزانه

طالع بینی ازدواج (فال ازدواج)

اساس طالع بینی ازدواج یا همان فال ازدواج بر این است که شما می توانید از ویژگی های فردی و شخصیتی همسر تان با توجه به ماه تولد و جنسیتش اطلاع پیدا نمایید . برای شروع بر روی ماه تولد همسر تان کلیک نمایید تا از ویژگی های وی آگاهی یابید. امیدواریم که فال ازدواج را به عنوان سرگرمی استفاده نمایید.

طالع بینی ازدواج مرد

خرداد اردیبهشت فروردین
شهریور مرداد تیر
آذر آبان مهر
اسفند بهمن دی

طالع بینی ازدواج زن

خرداد اردیبهشت فروردین
شهریور مرداد تیر
آذر آبان مهر
اسفند بهمن دی

 

طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه

اساس طالع بینی روزانه و بسیاری دیگر از طالع ها بر اساس ماه تولد شما می باشد که در هر روز متفاوت است و شما به طور روزانه می توانید از آن آگاهی پیدا نمایید . برای خواندن شرح طالع بینی روزانه خود بر روی ماه تولد خود کلیک کنید و طالع بینی روزانه خود را مطالعه کنید .

طالع بینی روزانه

خرداد اردیبهشت فروردین
شهریور مرداد تیر
آذر آبان مهر
اسفند بهمن دی

 

Astrology-Year-Of-Goat-icon

یک طالع بینی روزانه دیگر بر اساس روز تولد (دقیق)

تاریخ تولد خود را به هجری شمسی وارد نمایید

روز: ماه: سال:

 

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

می شود به طالع بینی روزانه یا طالع بینی ازدواج اعتماد کرد؟

در ابتدای کار و قبل از گفتن هر چیزی بهتر آن است که شناخت خوبی از مسئله مورد نظر پیدا کنیم پس در این جا اول به بیان تعریفی صحیح از طالع و طالع بینی به خصوص فال ازدواج (طالع بینی ازدواج) و طالع بینی روزانه می پردازیم . تعریفی ساده که برای معرفی طالع بینی آورده شده است را در این جا مطرح می نماییم :
طالع بینی یا همان طالع عبارتست از عاملی فیزیکی و یا پدیده ای که از اثرات امواج یا نیروهای بین کرات به وجود آمده است که بر روی آدمی و موجودات دیگر اثرات خاص ذهنی و روانی را دارا می باشد . نکته قابل توجه در رابط با این موضوع این است که این نیروها و تاثیرات بر گفتار آدمی نیز اثر می گذارد چه برسد به اعمال و کردار وی .
پس نکته ای که در این جا وجود دارد این است که نباید به راحتی از مسئله طالع و طالع بینی ازدواج و علاوه بر آن از مسائلی هم چون دیگر طالع بینی ها که از آن می توان به طالع بینی روزانه اشاره نمود به راحتی از آن ها گذشت و آن ها را مورد توجه قرار نداد و نادیده گرفت . چرا که بعضی از افراد به راحتی بر روی این گونه مسائل به راحتی هر چه تمام تر خط بطلان کشیده و نادیده می انگارند .

بیشتر بخوانید >>>  هوشمندترین و کامل ترین مرجع تعبیر خواب آنلاین (فقط با یک کلیک)

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

تاثیرات نیروهای کیهانی

جالب است بدانید که این نیرو ها بر روی گفتار و اندیشه و حتی اعمال و رفتار ما تاثیر می گذارد ( شاید پایه و اساس اعتقادات ما به طالع بینی روزانه ، طالع بینی ازدواج و . . . همین باشد ) . از هزاران سال پیش دانشمندان و محققان دریافته بودند که در اثر گردش ماه به دور خورشید اثرات محسوسی به صورت متناوب بر روی موجودات زمینی از جمله انسان ها می گذارد و زندگی آن ها را در جهتی خاص سوق می دهد . این نظریه در سالیان متمادی و به صورت گسترده مورد توجه و تحقیق دقیق دانشمندان ، افراد خبره در زمینه طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج و . . . و منجمین کشور ها و سرزمین های مختلف قرار گرفته بود و در نهایت این عقیده و نظریه منجر شد که جهان و طبیعت دارای روح می باشد . روحی که حاکم بر اوضاع و احوال جهانیان اعم از موجودات زنده و نباتان و حیوانات و مخصوصا انسان می باشد . نیروی طالع بینی ازدواج یا طالع بینی روزانه یا هرگونه ی دیگر از این موارد نیز از روح کائنات سرچشمه گرفته که موثر بر سرنوشت آدمی می باشد .برای شناخت نیروی طالع بینی ازدواج یا طالع بینی روزانه لازم است ابتدا برچگونگی اثرات امواج کیهانی و سیارات و ستارگان آشنا گردیم و رابطه ی آن را به خصوص با انسان و انواع فال ها مورد توجه خود قرار دهیم .

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

چقدر طالع بینی ازدواج (فال ازدواج) صحیح است؟

یک نکته اساسی در این زمینه وجود دارد و آن هم این است که اگر در طالع بینی روزانه یا طالع بینی ازدواج (فال ازدواج) و . . . مطلبی آمد که شما را امیدوار کرد و به شما گفت که فردی خوشبخت هستید شما این برداشت را نمایید که دیگر طالع شما خوب است و احتیاج به تلاش و کوشش برای پیش رفت ندارید یا در مقابل اگر مطلبی آمد که گفت شما بیچاره و بدبخت هستید و دیگر کاری نمی توانید برای تغییر سرنوشت و پیش رفت خود انجام دهید  بلکه شما باید همواره در زندگی حرکتی پویا و سازنده داشته باشید و طالع خود را بسازید و به فرض اگر دارای روحیات منفی و زننده هستید باید با اتکا به نیروی اراده خود آن ها را تضعیف نمایید و از خود دور کنید و در مقابل اگر روحیات و ویژگی های مثبت و سازنده ای دارید در جهت رشد و شکوفایی آن ها گام بردارید و صرفا به طالع بینی روزانه و فال ازدواج اتکا نکنید . اراده و ذهن آدمی بسیار قدرت مند تر از چیزی هست که ما تصور می کنیم و اگر ما به خود بقبولانیم که فردی بیچاره و بدبخت هستیم حتما این گونه خواهیم پس بنابریان هرگز به طور صرف به فال ازدواج و یا طالع بینی روزانه دل نبندید و این شما هستید که سرنوشت خود را رقم می زنید نه طالع و فال . این امر در بحث طالع بینی ازدواج بسیار بسیار مهم تر می باشد چرا که بنا نهادن پایه و اساس یک زندگی بر طالع بینی می تواند بسیار بسیار مشکل آفرین باشد و افراد زیادی را درگیر مسئله نماید . مشاوره و کسب شناخت صحیح و درست از راه حلال امری حیاتی برای تداوم ازدواج خواهد بود نه تکیه کردن به طالع بینی ازدواج (یا به معنای دیگر فال ازدواج) و حتی طالع بینی روزانه .

بیشتر بخوانید >>>  استخاره آنلاین با قرآن کریم : آنلاین استخاره بگیرید + فال قرآن

مسئله ازدواج امری نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت و سهل انگارنه دست به انتخاب زد . ازدواج نیاز اساسی به شناخت و آگاهی دارد لذا در این زمینه طالع بینی ازدواج مطمئننا کمکی به شما نخواهد کرد پس باید به کارشناسان و مشاوران دینی و مشاوران خانواده که در این زمینه فعالیت می کنند رجوع کرد تا با آگاهی کامل و شناخت کافی دست به تصمیم گیری زد و این را در نظر داشته باشید که در صورتی که در آینده به مشکل برخورد کنید فال ازدواج و طالع بینی روزانه و فال حافظ پاسخ گوی شما نخواهند بود و فقط افسوسش برای شما باقی خواهد ماند .

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

تاثیر کرات دیگر بر طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج

در این که حرکت سیارات و سیارک ها و حتی توده های عظیم سنگی و امواج ساطع شده از آن ها بر حیات و رفتار موجودات زنده ی کره زمین و مخصوصا انسان ها شکی نیست ( اصلا اساس پایه ریزی طالع و طالع بینی ها اعم از طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج یا به عبارت دیگر فال ازدواج بر همین اصل استوار است ) اما باید دانست تاثیرات موجود کاملا کلی می باشند و ویژگی های اساسی هر فرد به طور غالب از طریق وراثت و محیط و جامعه ی اطراف وی می آید بنابر این نباید طالع بینی روزانه و یا حتی طالع بینی زدواج و فال ازدواج و فال تاروت و … را به طور تمام و کمال رد یا قبول کرد .

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

سرنوشت ما به اراده خودمان است یا طالع بینی ؟

به اعتقاد بسیاری اراده پولادین ما عامل اساسی در در روند حیات و سرنوشت ما است و هرکسی با اراده ای قوی و مثبت ، قادر خواهد بود تغییرات فاحشی در حیات مادی و معنوی خود به وجود آورد و طالع بینی روزانه و طالع و فال ازدواج و دیگر فال ها تاثیری ندارند .
اما به راستی مطالعه ی دانش ستاره شناسی و طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج و . . . در زندگی ما سودی خواهد داشت ؟ می تواند مثبت باشد . چراکه اول این که به این آگاهی می رسیم که تمامی مخلوقات جهان هستی در طول حیات خود تابع نظام و انتظامی خاص بوده و می باشند .
در رابطه با طالع بینی ازدواج و طالع بینی روزانه دلیل دیگری که می توان آورد این است که جنبش و حرکت اجرام آسمانی در موقعیت های مختلف اثراتی متفاوت و محسوس بر حیات جسمانی و روانی ما می گذارند . سومین دلیل این است که با درک چگونگی این اثر گذاری به روند کلی حیات خود واقف گشته و همچنین بر اساس اطلاعات از روحیات و خصوصیات متولدین هر ماه ( طالع بینی روزانه و فال ازدواج ) می توانیم در روابط اجتماعی ملاحظات لازم را رعایت نماییم .
بر همین اساس است که دانشمندان و طالع بینان و علاقه مندان به فضای بی کران بین ستارگان و آسمان ها سالیان دور و درازی است که سر خود را رو به آسمان کرده اند تا بتوانند بخشی از راز های این جهان بی انتها را کشف کنند و از راز های آن برای طالع بینی هایی اعم از طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج و … استفاده کنند و بر همین پایه است که نظریات و فرضیات فراوانی در رابطه با آسمان و ارتباط آن با طالع بینی از مردمان پیشین و اکنون در دسترس ما قرار دارد.

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

نجوم و طالع

از کنار هم قرار گرفتن ستارگان آسمان در بخشی از فضا نماد هایی آشنا برای ما به وجود می آورد که صورت فلکی نامیده می شوند و ناحیه های مختلف آسمان را به همان اسامی و اشکال نسبت داده و آن را به گونه ای بسیار دقیق و علمی مورد مطالعه و تحقیق قرار می دهند .
در رابطه با طالع بینی روزانه و حتی در مورد طالع بینی ازدواج که فال ازدواج نیز گفته می شود باید گفت که هزاران سال پیش مصریان ، بابلیان ، رومیان ، یونانیان ، عبریان و ایرانیان صورت های فلکی را در آسمان کشف و شناسایی کرده بودند اما در قرن دوم میلادی برای اولین بار بطلمیوس ، دانشمند مصری چهل و هشت صورت فلکی را در فهرستی ثبت نمود و تا اکنون هشتاد و هشت صورت فلکی در آسمان کشف و نام گذاری گردیده است در حقیقت باید گفت اساس علم نجوم که به کمک آن به طالع بینی روزانه یا طالع بینی ازدواج پرداخته می شود توسط مصریان قدیم پایه گذاری شده است و تحقیقات نیز نشان می دهد که مردم مصر در قدیم به منابع بسیاری در زمینه طالع بینی روزانه ، طالع بینی ازدواج و . . . دسترسی داشته اند .بر اساس تحقیقات صورت گرفته نزدیک شدن ماه و خورشید به هریک از اجرام آسمانی تاثیرات شگفتی بر روی موجودات زنده کره خاکی به خصوص انسان ها می گذارد . همچنین در رابطه با فال ازدواج و طالع بینی روزانه بایدگفت که تحقیقات نجومی و پزشکی تایید می کند که میزان هورمون موجود در بدن جنس مونث با موقعیت ماه در محدوده ی مجموعه ی ستارگان هم خوانی دارد به همین دلیل هنگام ظهور بدر ماه رفتار های غیر عادی ظاهر می گردد . در رابطه با درستی طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج همچنین تحقیقات نشان می دهد که موقعیت قرار گرفتن ماه و خورشید در موقعیت های خاص در موجودات ضعیف به خصوص نوزدان تازه متولد شده که دارای جمجمه ای نرم هستند تاثیر بسزایی دارد . یکی دیگر از دلایل درستی طالع بینی و حتی فال ازدواج این است که تایید گشته که در لحظه ی اول تولد ، کوچک ترین تغییر در میدان مغناطیسی و جاذبه زمین باعث جهش و فعال شدن سلول های مغزی نوزاد می شود . با همه این ها تکیه به طالع بینی مجاز نیست و این جهش بستگی به میزان تغییرات مغناطیسی و جاذبه از یک سو و محل تاثیر پذیری از طرف دیگر دارد .
روشی منطقی وجود دارد که در بسیاری از موارد می تواند راهگشای کار ما باشد به خصوص زمانی که بر سر دوراهی های شک و تردید قرار می گیریم منطقی که در بسیاری از موارد و نه تنها در طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج و دیگر انواع فال ازدواج ها بلکه در بسی از امور دیگر راه را به ما نشان خواهد داد و آن روش این است که پاسخ هر سوالی یا باید در دین و مذهب مبین و کامل یعنی اسلام و مذهب تشیع وجود داشته باشد یا به کمک قوانین علمی به اثبات رسیده باشد در غیر این نمی توان به پاسخ های دیگر اعتمادی داشت.

بیشتر بخوانید >>>  استخاره با قرآن : همین الآن نیت کنید و کلیک نمایید

طالع بینی روزانه طالع بینی ازدواج

نقش اعتقادات در طالع بینی

اعتقادات، همیشه در زندگي انسان نقش مهمی داشته و دارد و به طور اصولی عملكردها و رفتارهاي انسان بر پايه اعتقاداتش بنا می شود و از اين جهت است كه نه تنها اسلام، بلكه همه اديان الهی، بیش تر از هر چيز دیگری به باور ها و اعتقادات توجه دارند و در صدد تصحيح و مستحکم کردن  آن ها می باشند، چرا که عقائد بشر تشکیل شده از خرافات و مواردی باطل و اين امر اگر چه در ساير اديان و ملل بیش تر است ولی متاسفانه در بین مسلمانا نیز نفوذ نموده است که بهتر است با اعتقادی راسخ باور های غلط فال ازدواج (طالع بینی ازدواج) ، طالع بینی روزانه و … را از زندگی خود دور نمایید.

لطفا اشتراک گذاری نمایید