مجموعه ای از جدیدترین و به روز ترین ایده های ناب و کارهای خلاقانه در وب سایت هوش پارسی و در همین صفحه ملاحظه می کنید:

کارهای خلاقانه و ایده های ناب

با هم دو ایده خلاقانه بسیار جالب را در همین صفحه همراه با تصویر ملاحظه می کنیم.

کارهای خلاقانه و ایده های ناب

کارهای خلاقانه و ایده های ناب : جاده ی آبی

شرایط محیطی گاهی علت بروز ایده های ناب و کارهای خلاقانه می شوند درست مانند همین ایده نابی که در این مورد ارائه شده است  . در بسیاری از شهرهای جهان بارش باران های شدید در روز های بسیاری از سال اتفاق می افتد ، بارش های شدید باران باعث خواهد شد جاده ها و خیابان ها به زیر آب روند . یکی از مهم ترین مشکلاتی که در این حین به وجود می آید گم کردن کناره های جاده توسط رانندگان می باشد که تشدید این خطر در هنگام تاریکی و شب است که خطر را به مراتب خطرناک تر می کند . یکی از کارهای خلاقانه و ایده های ناب که در این زمینه انجام شده است این است که در کف خیابان ها چراغ هایی نصب شده است که در تصویر مشاهده می کنید که در مواقع لازم روشن شده اند و مسیر خیابان را نشان می دهند این امر باعث می شود خودرو ها با موانع کنار و حاشیه ی خیابان برخورد نکنند . جالب است بدانید که در این ایده های ناب از چراغ هایی استفاده شده است که که با آب باران پر از شارژ خواهند شد.
ایده های ناب و کارهای خلاقانه گاهی نشات گرفته از ترکیبی از تعدادی از ایده های ناب و کارهای خلاقانه ای است که دیگران انجام داده اند روشی که شاید بتوان آن را پرکاربردترین روش تولید ایده های ناب و کارهای خلاقانه دانست.

بیشتر بخوانید >>>  ویژگی انسان های خلاق+تکنیک های خلاقیت+طرح های خلاقانه عجیب

کارهای خلاقانه و ایده های ناب

کارهای خلاقانه و ایده های ناب

ایده های ناب و کارهای خلاقانه : کله قندی

پدیده ای که امروزه در بزرگ راه ها بسیار مشاهده می شود تصادف های زنجیره ای می باشد هم چنین صدمه دیدن کارگران در محل های پر رفت و آمد شهری هم چون خیابان های شدید استفاده از علایم هشدار دهنده را ضروری کرده است یکی از این علایم کله قندی است . یکی دیگر از ایده های ناب و کارهای خلاقانه که در این بخش برای شما آماده کرده ایم در حقیقت یک افزونه است که به کله قندی هایی که برای اطلاع دادن به رانندگان دیگر استفاده می شود اضافه شده است .همان طور که در طرح زیر که یکی از ایده های ناب و کارهای خلاقانه است مشاهده می کنید در مواقعی که تصادف هایی در جاده های پر تردد اتفاق می افتد یا در قسمتی از جاده یا خیابان کارگران در حال انجام کار می باشند به کمک این کله قندی ها به دیگر عابران و رانندگان اطلاع داده می شود تا از ایجاد تصادف های زنجیره ای در بزرگراه ها و خیابان های پر تردد جلوگیری شود هم این که با این کارهای خلاقانه و ایده های ناب می توان این اطمینان خاطر را داد که کارگران با آسودگی خاطر بیش تر و امنیت بالاتر می توانند به انجام کارشان بپردازند .
در این ایده های ناب و کارهای خلاقانه طراح کله قندی ها را به کمک یک طناب نوری به هم متصل کرده است که ایجاد خطر و احتمال وجود خطر را با تاکید بیش تری به دیگران نشان دهد . نکته مهمی که در این کار خلاقانه استفاده شده است این است که منبع انرژی این طرح انرژی خورشیدی است .
این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که باید ایده های ناب و کارهای خلاقانه تان را جدی بگیرید شاید شما هم به این راه کار در گذشته پی برده بودید اما بی توجهی به آن شما از انجام کارهایی خلاقانه محروم کرده است.

بیشتر بخوانید >>>  چیستان کودکانه : گنجینه ی چیستان کودکان در سایت تخصصی هوش

کارهای خلاقانه و ایده های ناب

لطفا اشتراک گذاری نمایید