فال تاروت کبیر fale taroot از جمله قدیمی ترین راه های پیش گویی در طول تاریخ محسوب می شود . فال تاروت taroot در گذشته کاری بسیار پرهزینه محسوب می شده است چرا که در آن زمان پیش گویان زبر دست در خدمت بزرگان و حاکمان بوده اند و دست رسی به آنان سخت بوده است .تاروت و کلا فال تاروت کبیر از دوران مصر قدیم به جا مانده است . این فال که یکی از علوم غریبه می باشد که بعد از سوخته شدن کتاب خانه های مصری از بین نرفته و نسل به نسل انتقال پیدا کرده است .

فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 4 کارتی ( آنلاین) fale taroot

ابتدا به صورت واضح نیت تان را بیان کنید و سپس بر روی چهار تا از کارت های تاروت زیر کلیک کنید تا فال تاروت کبیر fale taroot شما گرفته شود . و پاسخ نیت خود در آن چهار کارت بیابید. (در صورت تکراری بودن یک کارت دیگر انتخاب نمایید.)

فال تاروت

فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت

برای گرفتن مجدد فال تاروت کبیر 4 کارتی : هر چهار صفحه ی فال تاروت را ببندید و دوباره نیت نمایید و چهار کارت دیگر را به تصادف انتخاب نمایید .

 

 

فال تاروت 3 کارتی ( آنلاین)

ابتدا به صورت واضح نیت تان را بیان کنید و سپس بر روی سه تا از کارت های تاروت زیر کلیک کنید تا فال تاروت کبیر fale taroot شما گرفته شود . و پاسخ نیت خود در آن سه کارت بیابید. (اگر کارتی تکراری بود یک کارت دیگر انتخاب نمایید.)

فال تاروت

فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت

 

فال تاروت 1  کارتی fale taroot

در شروع به صورت واضح نیت تان را بیان نمایید و بعد بر روی یکی از کارت ها کلیک کنید تا فال تاروت کبیر fale taroot شما گرفته شود و بعد جواب نیت خویش در آن بخوانید.

فال تاروت

فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت فال تاروت

  تاریخچه ی کامل تاروت taroot  و فال تاروت

یکی از پرآوازه ترین ( البته در ایران فال تاروت fale taroot خیلی شناخته شده نمی باشد) راه ها برای پیش بینی آینده استفاده از کارت های فال تاروت اعم از فال تاروت کبیر و صغیر میباشد که از راه های باستانی و کهن شمرده می گردد. جالب میباشد بدانید که از کارت های فال تاروت taroot نه فقط برای پیش بینی و آینده بینی کاربردداشته است بلکه برای تربیت نفس انسان هم مورد کاربرد قرار داشته است.
بنیان و بنای فال تاروت کبیر و صغیر بر مبنای یک سبک رمزگونه بنا گذاشته گشته است که بر مبنای فکر ی انسان و اصل وجودی وی یعنی روح و جان سخن می راند. کارت های تاروت کبیر و صغیر در حد اعلای خویش به انتقال توانایی های رمزی می پردازند. منشا فال تاروت کبیر و صغیر fale taroot و به طور اختصاصی رموز و اسرار کبیر آن به اندازه ای پنهان و مبهم است که صرفا در خرافه های باستانی به سبکی عادی و واقعا طبیعی رشد پیدا کرده اند.

بیشتر بخوانید >>>  فال ورق انلاین : همین الآن نیت کنید و کلیک نمایید و فال ورق خود را ببینید

فال تاروت کبیر

تاریخ پیدایش تاروت کبیر و  فال تاروت کبیر و صغیر

ابتدایی ترین تاریخی که در رابطه با تاروت کبیر یا فال تاروت صغیر به آن اشاره گردیده است به سال 1390 میلادی آن هم در قاره اروپا باز می گردد . این در حالی است که بعضی ها معتقد هستند که fale taroot چه از تاروت کبیر یا از تاروت صغیر به سال 12 میلادی بر می گردد . شاید دانستن این نکته نیز جالب بشد که بدانید فال تاروت در قدیم بعنوان گنجینه ای تاریخی در پیش بزرگان و حاکمان نگاه داشته می شده است به این منظور که مردم عوام نیز به آن دسترسی نداشته باشند . شاید این نکته نیز جالب باشد که هم اکنون در یکی از موزه هایی که در کشور ایتالیا وجود دارد ( در شهر ونیز ) کارت هایی مشاهده شده است که این کارت ها به سال هزار و چهار صد و پنج میلادی نسبت داده می شود .
در دوره ای در کشور انگلیس از کارت های تاروت کبیر ممانعت می گشت که به همت بعضی از افراد این کارت ها به درگاه بزرگان کشوری راه یافت تا از این میراث نگه داری شود . در آن زمان کولی ها بودند که نسل به نسل و سینه به سینه این کارت های تاروت taroot را برای نسل اکنون حفظ نمودند .

فال تاروت کبیر

مهاجرت کولی ها و فال تاروت کبیر fale taroot

با شروع مهاجرت کولی به خاک اروپا کارت های فال تاروت fale taroot اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر وارد کشور های اروپایی شد .با مهاجرت کولی به نقاط مختلف اروپا گرفتن فال تاروت رونق چشم گیری پیدا کرد .
کارشناسان و باستان شناسان فرانسوی در قرن 18 میلادی بیان داشتند که مبدا و سرچشمه پیدایش تاروت اعم از فال تاروت کبیر و صغیر را یافته اند . آن ها اعلام کردند که فال تاروت متعلق به مصر باستان می باشد هم چنین معتقد بودند که این کارت های فال تاروت fale taroot ناب ترین اعتقادات روحانیون مصر باستان بوده است و آن ها تا آن جا که امکانش بوده است از چشم نا محرمان دور نگه داشته اند که شاید بتوان همین امر را سر ماندگاری فال تاروت کبیر در طول این دوران دور و دراز دانست .

فال تاروت کبیر

فرصت شناخته شدن تاروت کبیر فال تاروت کبیر fale taroot

طبیعی است هر آن چه در این روزگار بدون پشتوانه و پایه و اساس باشد خیلی زود از ذهن ها فراموش خواهد شد و فال تاروت کبیر taroot نیز از این قاعده مستثنا نیست . تاروت نیز دارای پیشینه و فلسفه ای قدرت مند و نافذ است که بر اساس آن بنا نهاده شده است . پس از انقلاب فرانسه و افزایش آزادی ها فال تاروت کبیر اعم از فال کبیر و صغیر فرصتی برای شناخته شدن و شکوفایی پیدا کردند تا بتواند خود و فلسفه خویش را به همگان عرضه نماید .

بیشتر بخوانید >>>  فال حافظ اصلی با تفسیر آنلاین : همین الآن فال حافظ روزانه بگیرید

فال تاروت کبیر

استفاده از تصاویر در تاروت و فال تاروت کبیر fale taroot

سمبل ها و عکس های به کار رفته در کارت های تاروت taroot card برگرفته از اعتقادات عمیق دینی و فرهنگ عامه ی مردم مصر باستان می باشد که به ارثی ابدی برای آیندگان بدل گردیده است.
از نظر شما به چه دلیل برای فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر از عکس ها و سمبل ها استفاده گشته است در حالی که بمانند خیلی دیگر از فال ها همچون فال حافظ با معنی و فال روزانه و فال انبیا می شد از متون با ارزش بهره برد ؟ زبان های آدمیزادی تغییر پیدا می نمایند لکن این عکس ها و سمبل ها می باشند که سالیان سال بی تغییر و دگرگونی باقی می مانند به همین خاطر می تواند باشد که در فال تاروت کبیر و و تاروت صغیر از سمبل ها استفاده شده است البته استفاده از متون هم فواید با ارزشی را دارد که عکس ها آن ها را دارا نمی باشند.
زبان کارت های فال تاروت کبیر و تاروت صغیر سخنی عرفانی می باشد که ما با نگاه کردن در آن می توانیم به فضای بی انتهای دنیا هستی سرک بکشیم و قدری از آن را در قالب آسان سمبل ها ببینیم تا چه بسا بتوانیم پیچیدگی های آن را کمی درک کنیم.
از نماد های به کار رفته در فال تاروت tarot omen می توان به عنوان آیینه ای یاد کرد که هر شخصی می تواند در آن به نظاره ی خود یا افراد نزدیک و وابسته به خود بنشیند و موقعیت رشد خود و یا آنان را در راه پر پیچ و خم زندگی مشخص نماید .روح انسان ها تنها و تنها از طریق عشق است که زنده می ماند . زندگی انسان که سر چشمه از معنویت گرفته است هیچ گاه سر به خاموشی نمی گذارد و بیهودگی ناشی گرفته شده از زندگی روباتی و ماشینی را تحمل نمی کند بلکه با جانی تازه بال به پرواز می گشاید و بر روی بال هایش معنویت را حمل خواهد کرد . چه بسا که بتوان علت ماندگاری فال تاروت fale taroot را همین امر دانست .

بیشتر بخوانید >>>  سایت فال: روش فال گرفتن حافظ+ 11 نوع فال گرفتن+ مطالب مختلف

فال تاروت کبیر

فال تاروت میراث گذشتگان taroot

فال تاروت taroot اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر دارای رمز هایی می باشند که به طور شگفتی آوری به مراحل حیات و مراحل مختلف دنیا اشاره دارد و همین اسرار به طور خاصی در اسرار کبیر نهفته شده میباشد .
این مورد را بایستی گفت که فال تاروت کبیر fale taroot و حتی فال تاروت صغیر فقط کتابی می باشد که از مصر باستان برای متدین ها به جا نهاده گشته است که اسرار روح آدم را در خویش دارد و به سبب هرج و مرج خیلی فراوان که در مصر وجود داشت سال های سال گم شده بوده است و در این سال ها کولی ها بوده اند که الباقی این نوشتار کهن و باستانی را در اختیار خویش داشته اند و از آن برای گرفتن فال تاروت کبیر و صغیر taroot فایده می بردند و برای سال ها دغدغه ی آن ها بوده است و شاید چنانچه این امر مقصود آن ها نبود امروزه فقط نامی از فال تاروت کبیر باقی می ماند. اشکال استفاده شده در فال تاروت کبیر و صغیر نمادی از ایده آل گرایی می باشند که این هم خویش ارث نیرو های پوشیدهی عهد گذشته است. این ارزش ها و آرمان ها رابطه نزدیک با اعتقادات مذهبی مصریان باستان دارد به طوری که دیگر نمی توان فال تاروت اعم از تاروت کبیر و تاروت صغیر را ارث مصر باستان ندانست. در قدیم به یاری عاج فیل و ورقه های از جنس طلا سمبل ها و تصاویر تاروت کبیر taroot و تاروت صغیر را حکاکی می کرده اند و به شکلی هنرمندانه همین تصاویر را برای ابد ماندگار می کرده اند.

فال تاروت کبیر

تاروت  taroot فرانسوی

این نوع فال تاروت fale taroot طی قرن ۱۸ام در آلمان به وجود آمد که نسل اول آن تصاویری از حیوانات را به عنوان خال های حکم حک کرده بود و به «تاروت حیوانی» نمعروف شده بود. سازنده آلمانی این دسته ورق های تاروت به دلیا نوآوریش اعتبار خاصی در مونیخ کسب کرد. فال تاروت فرانسوی، دست امروزی و رایجی می باشد که در فرانسه، آلمان و دیگر کشور های اروپای مرکزی بازی می‌شود. تصاویر نمادین فال تاروت کبیر فرانسوی از دست قدیمی تر تاروت ایتالیایی الگو گرفته شده است. به جز چندین مدل جدید، این ورق ها تنها برای بازی است و کمتر از آن برای فال تاروت کبیر استفاده می گردد.

لطفا اشتراک گذاری نمایید