دیوان حافظ  فال حافظ اصل fal hafez به عنوان یکی از ارزشمند ترین ( اگر نگوییم ارزشمند ترین ) آثار ادبیات فارسی ایران از جایگاه والایی بین همه ی ایرانیان برخوردار است . دیوان پر ارزش حافظ به علت سخنان نغز و چند وجهی صاحب گران قدرش برای تفال زدن در بین خانواده های ایرانی و در مراسمی همانند عید باستانی نوروز مورد استفاده قرار می گیرد . فال حافظ اصلی با تفسیر معمولا توسط یکی از بزرگان جمع که دستی بر آتش دارد صورت می گیرد . البته فال روزانه حافظ هم طرفداران فراوانی دارد.

فال حافظ اصلیاز آن جا که تفسیر فال حافظ اصلی  fal hafez کار هر کسی نیست و جمع های خانوادگی که بزرگان در آن حضور دارند کم تر اتفاق می افتد در این صفحه فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) را به صورت آنلاین برای شما عزیزان قرار داده ایم تا هر زمانی که تمایل داشتید بتوانید فال حافظ اصلی با تفسیر را برای خود بگیرید .

فال حافظ اصل

آداب گرفتن فال حافظ اصلی با تفسیر fal hafez

ابتدا و در آغاز نیتی در قلب خود نمایید و سپس فاتحه ای و صلواتی برای شادی روح حافظ ختم نمایید و حافظ شیرازی را به محبوب ترین کسانش یعنی خداوند بلند مرتبه و شاخه نباتش ( معشوقه حافظ ) قسم دهید که آن چه صلاح کار شما می باشد برای شما آشکار نماید و در انتها بر روی تصویر زیر کلیک نمایید .

 

فال حافظ با معنی

فال حافظ با معنی

 

اسرار فال حافظ اصلی fal hafez با تفسیر

یکی از بزرگ ترین و پر آوازه ترین شاعران ایرانی حافظ شیرازی می باشد که صاحب یادگار ماندگار فال حافظ اصلی fal hafez است . وی چیزی را که در پنهان و آشکار وجود دارد را از یکدیگر جدا نمی پندارد لکن آن ها را یکی می داند و از هم دیگر هم جدا نمی داند .
او می تواند آن چیزی را که معشوق شاهد آن می باشد در صورت نبودن نیز آن را درک نماید . این که حافظ چه می بیند و آن چیزی را که برای ما بیان می دارد کاری آسان و بدیهی نیست و بایستی که حافظ و کلام او را شناخت تا بتوان از اسرار درون سینه او آگاه گشت .
او با فال حافظ اصلی ( که همان فال حافظ با تفسیر fal hafez) می باشد و دیوان حافظ در بین تمامی شعرا و بزرگان ادبی چنان مقام بالا و مرتبه ای بلند را دارد که بر هیچ یک از آن ها پوشیده نیست و بسیاری از افراد به عدم فهم جایگاه او اقرار کرده اند ولی نکته قابل توجه در این جا این است که مردمی که شاید از نظر فهم مسائل ادبی در جایگاه بالایی نباشند با فال روزانه حافظ اصل رابطه بسیار صمیمی دارند که انگار سال ها با او در یک جامعه زندگی می کردند .

در این بین فال حافظ اصلی نه تنها در میان فارسی زبانان ایرانی بلکه در میان فارسی زبانان سراسر جهان شناخته شده است و بی آن که مقام والا و جایگاه بلند این شاعر و عارف بلندآوازه ایرانی را بشناسند از صمیم قلب فال حافظ با تفسیر پر محتوای آن را می گیرند تا چاره کارشان را در یابند و از دو راهی و سردرگمی بیرون آیند . اینان آن چنان به حافظ و فال روزانه حافظ fal hafez اعتقاد دارند که سرنوشت خود را با فال حافظ اصلی با تفسیر رقم می زنند و دل به وی می سپارند .

بیشتر بخوانید >>>  استخاره با قرآن : همین الآن نیت کنید و کلیک نمایید

فال حافظ اصل

فال حافظ اصلی ( فال روزانه حافظ با تفسیر )، خرافات؟!

البته لازم است در رابطه با صحت و عدم درستی فال حافظ fal hafez با تفسیر گران بهای آن به این نکته هم اشاره کرد که با این که فال حافظ اصلی (فال حافظ اصل) این روز ها به خرافات نیز آلوده شده است ولی با این وجود نباید از نسخه شفابخشی که حافظ برای همه دوران های زندگی مردمانش نوشته چشم پوشی کرد . با این که سخن راندن در رابطه با فال حافظ با تفسیر fal hhafez آن کاری بس بزرگ است و هرکسی از مسولیت آن بر نمی آید ولی سخن حافظ آن چنان شیرین است که هرکسی با هر زبان و نژاد و رنگی که وی را می شناسد در وصف این شگفتی سخن می گوید .حافظ شاعر و عارف گران قدر پارسی برای رسیدن به اهداف معنوی و دست آویختن به اسرار هستی مسیری را طی کرد که راه رسیدن به حقایق جهان هستی نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم بود و شاید همین امر باشد که فال حافظ اصلی با تفسیر fal hafez را محبوب خاص و عام کرده است . فال روزانه حافظ با تفسیر شیرینش راهی را به ما نشان می دهد که حافظ در قرن ها پیش پیموده است .

فال حافظ اصل

فال حافظ اصلی fal hafez (فال حافظ اصل با تفسیر):احادیث

یکی از مهم ترین مسائلی که با خواندن دیوان فال حافظ اصلی (فال روزانه حافظ با تفسیر fal hafez) می توان به آن پی برد جایگاه بلند عرفانی حافظ می باشد. در سخنان و احادیث بزرگان دین همچنین در قرآن به این نکته اشاره شده است که یکی از مهم تریم و اعلا ترین مراحل ایمان داشتن ایمان به غیب می باشد که خود آن نیز دارای مراحل متعددی می باشد و درصورتی که انسان زمینی بتواند این مراحل را پشت سر بگذارد به مقامی می رسد که فراتر از آدمیان دیگر می شود و عقل کوتاه بشر به آن نمی تواند دسترسی داشته باشد جایگاهی که با تامل در فال حافظ اصل fal hafez می توان پی برد حافظ شیرازی نیز به آن دست پیدا نموده است.
مسلط بودن لسان الغیب به تمامی ابعاد های زندگی انسان و نه نوع و قشری خاص بلکه هر قشری از جمله دارا و ندار و دانا و نادان نشان دهنده دست یابی او به گنجینه غیب و البته درک بالا ی خدادی وی که می تواند تمامی پستی و بلندی های زندگی دنیا را ببیند است و نشان دهنده ی این است که وی توانایی متجسم شدن و رسم نمودن نقشه راه زندگی مردمان عادی روزگار را دارا می باشد.فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) این خاصیت را دارا می باشد که تمامی مردم از هر قشری از عام و خاص ، از فقیر و غنی و از عالم و جاهل همگی می توانند کلام وی را درک کنند و برجان و دل شان بنشیند و به وی دل بندند و در هنگامه ی تردید ها و آن زمان که دو راهی ها بر سر راهشان قرار گیرد و در انتخاب راه صحیح از راه ناصحیح در استیصال قرار گیرند فال حافظ اصلی (فال روزانه حافظ) بگیرند و فال حافظ با تفسیر خود گره از کار شان بگشاید. بنابر این سوالی که در این جا پیش می آید این است که فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) به چه اندازه صحت دارد ؟

بیشتر بخوانید >>>  استخاره آنلاین با قرآن کریم : آنلاین استخاره بگیرید + فال قرآن

فال حافظ اصل

فال روزانه حافظ اصلی (فال حافظ باصل با تفسیر):خزانه

هنگامی که فاتحه و صلواتی بر روح بلند می فرستیم تا فال حافظ اصلی بگیریم وی هم دست بر خزانه ی غیبی خود برده و ذره ای از آن را در مقابل ما قرار می دهد تا راه را بیابیم و تردید را کنار بگذاریم  و این ما هستیم که فال حافظ با تفسیر آن را (فال حافظ اصلی) الگوی راه خود قرار می دهیم و از آن مسیر خود را مشخص می کنیم و بر اساس مقدار شناخت خود از فال حافظ اصلی fal hafez با تفسیر از آن برداشت می کنیم و آن را راهنمای راه خود قرار می دهیم .
آدمی بر آن است که کسی را بجوید تا بتواند حرف دلش را به وی بزند ، کسی را بجوید که حرف دل ما را به ما بگوید ، کسی را یافته که وی را از آینده خویش و اطرافیان آگاه کند ، کسی را جست و جو نماید که از اسرار غیب آگاهی داشته باشد تا به هنگام تصمیم گیری ها راهنما و راه گشای وی باشد و کسی باشد تا به ما بگوید چقدر ما را دوست دارد کسی را که دوست داریم فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) گاهی این نقش و مسئولیت را به عهده می گیرد .
هر کدام از خواستن های بالا می تواند کافی باشد برای این که ما به سوی دیوان وی رویم و یک فال حافظ اصل ( فال حافظ با تفسیر fal hafez) بگیریم و فال حافظ با تفسیر آن را برای ما شرح دهد . آن هنگام است که در لا به لای ابیات پر معنا ی دیوان پاسخی برای خود یافته و به آن دل خوش می شویم .
اما پرسش هایی در رابطه با فال حافظ با تفسیر ( فال حافظ اصلی ) در این بین مطرح می شود که باید پاسخی برای آن یافت ؟ سوالاتی که تمام ذهن را درگیر می کند .
آیا به واقع فال حافظ اصل ما را از غیب با خبر می کند ؟ و این که واقعا این شاعر گران قدر راهبر غیبی است ؟ یا این که فقط تلقین و باوری خرافی از جانب دوست داران فال روزانه حافظ اصلی با تفسیر است ؟
آیا به کمک فال حافظ با تفسیر آن ( فال حافظ اصلی fal hafez ) از آینده مطلع خواهیم شد ؟ یا این که آینده ما جور دیگری خواهد بود ؟ آیا فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) سرنوشت ما را ترسیم می کند ؟ و اگر این گونه است این سرنوشت به درستی ترسیم شده است ؟ آیا فال حافظ با تفسیر ( فال حافظ اصل)  ارتباط بین حادثه ها را هم در نظر می گیرد ؟ آیا آن چه فال روزانه حافظ اصلی می گوید به صلاح ماست ؟ صلاح دنیا یا آخرت یا هردو ؟پاسخ هایی برای این سوالاتی که پیرامون شخصیت حافظ و فال حافظ اصلی همراه با تفسیر آن بیان شد وجود دارد .
حقیقت این است که حافظ فقط و فقط حافظ است نه پیش گو و رمال و نه حتی راهبر غیبی ما و نه یک انسانی که از همه چیز آگاهی داشته باشد و ارتباطات نهانی که بین حوادث وجود دارد دارد را از قبل درک کند در رابطه با فال روزانه حافظ اصل ( فال حافظ با تفسیر fal hafez) باید این واقعیت را گفت واقعیت که وی یک شاعر ، یک عارف و یک حافظ قرآن است که بر اثر بهره بردن از قرآن و درک شب های بلند دوری از دوست و یار توانسته است به مقاماتی دست پیدا کند . و بسیار نیکو است که حافظ را در شعر شاعران هم تراز وی بجوییم تا جایگاهش را دریابیم و مشاهده نماییم که به چه بزرگی از وی یاد می کنند . با این همه پس دلیل کجاست که فال حافظ اصلی و فال حافظ با تفسیر fal hafez گاه درست و گاه نادرست می نماید ، گاهی فال حافظ اصلی ( فال حافظ با تفسیر ) آن چنان درست و به هدف می خورد که انگشت در دهان مان خشک می شمود و گاهی با نیت قلبی ما فاصله دارد .اگر بخواهیم جواب قانع کننده ای برای این سوال بیابیم پاسخی که برای این سوال اساسی درباره ی فال حافظ اصلی fal hafez می توان یافت این است که فال روزانه حافظ اصل با تفسیر آن این ویژگی را دارا نمی باشد که در هر زمانی از نیت قلبی ما با خبر باشد و برای همین است که به صورت مختصر و گاها دقیق دقیق در می آید .

بیشتر بخوانید >>>  شرح فال ابجد : برای مطالع تفسیر و تعبیر فال چوب خود کلیک کنید

فال حافظ اصل

علت راهگشا بودن فال حافظ اصلی fal hafez چیست ؟

البته در این امر شکی وجود ندارد که به علت هم نشینی با قرآن فال حافظ اصلی ( یا همان فال روزانه حافظ اصل با تفسیر fal hafez) در زمان هایی درست در می آید و این امر به تجربه نیز به اثبات رسیده است . و صد البته باید این نکته را در نظر داشت که قرآن کریم کتاب فال و رمالی نیست بلکه برای هدایت مردمان فرستاده شده است . حال چه عیبی وجود دارد که کتاب دیوان و فال حافظ اصلی fal hafez، فال حافظ با تفسیر ، گاهی شود انگیزه ای برای هدایت و راه یافتن انسان به مراتب بالا . از دیگر دلایلی که حافظ شناسان برای نشان دادن صحت فال حافظ اصلی fal hafez شمرده می شود ویژگی چند وجهی بودن اشعار حافظ می باشد. فال حافظ با تفسیر شیرین و ایهام دارش موجب می شود که کسی که قصد گرفتن فال حافظ را دارد برداشت خود را از فال آمده بکند و نتیجه نیتش را با تفسیر فال حافظ تطبیق دهد و همین امر باعث می شود که این فرضیه مطرح شود که فال حافظ خاصیتی اعجاب انگیز دارد و سر نهان ما خبر می دهد که شاید خیلی هم اشتباه نباشد به هرحال تصمیم گیری با خود شماست!

لطفا اشتراک گذاری نمایید