برای گرفتن فال انبیا (فال انبیاء الهی fal) ابتدا چشمان خود را بسته و با حضور قلب سوره مبارکه حمد را تلاوت کنید و در ذهن خود نیت تان را متصور شوید و بر روی تصویر زیر کلیک نمایید .

برای شروع بر روی تصویر زیر کلیک نمایید

فال انبیا

فال انبیا

درباره فال انبیاء (فال انبیا الهی fal) بیش تر بدانید

انسان از روزی که توانست به قدرت های خودش پی ببرد به این نکته پی برد که توانایی خارق العاده ی فکر را داراست . وی به کمک نیروی تفکر توانست راه حل بسیاری از مشکلاتش را بر طرف کند ولی کم کم به این نکته پی برد که نیرو های ما ورایی وجود دارد که حتی با نیروی تفکر راه حلی به آن راه ندارد . دین کلید حل مشکلات بود و علاوه بر این آشنایی با علوم غریبه هم راهی فرعی برای آن بود .
بشر با دست زدن به انواع فال fal از جمله فال انبیا (فال انبیا الهی) می خواهد راه های موجود را آزمایش کند تا شاید جواب سوالاتش را در هنگام تردید پیدا کند . فال انبیا یکی از معروف ترین فال های معمول است که بسیاری به آن اعتقاد دارند . فال انبیاء را به صورت آنلاین در بهترین نحو ممکن برای شما آماده کردیم . در فال انبیا الهی fal هر بار برای شما یکی از انواع فال هایی که متعلق به یکی از انبیا الهی است برای شما نمایش داده می شود که نتیجه کار خود را می توانید در آن بیابید .

فال انبیا fal

تاثیرات انواع فالfal

امروزه کسی را پیدا نمی کنید که حداقل برای یک بار از فال انبیا و یا دیگر انواع فال fal استفاده نکرده باشد حتی اگر اعتقادی به آن نداشته باشد و این امر دلیلی ندارد مگر این که قبول کنیم گرفتن فال انبیاء ، فال حافظ با معنی و فال روزانه و یا دیگر فال ها fal به شدت در جامعه رشد پیدا کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد به گونه ای که فال fal و طالع یکی از پر مخاطب ترین مباحث و موضوعات اینترنتی در ایران شده است . نمی توان این نکته را انکار کرد که بازار فال گیر ها و حتی کف بینان رونق چشم گیری را به خود گرفته است و هر روزه شاهد این هستیم که تعداد زیادی از افراد از طریق نرم افزار ها و به صورت آنلاین یا به کمک کتاب های فال انبیا (فال انبیاء) و دیگر انواع فال ها یا حتی مراجعه به طالع بینان در پی دیدن آینده ی خود و کشف بیش تر و بیش تر دانستن از آینده ی خود هستند .

فال انبیا الهی

علت استفاده از فال انبیا و دیگر انواع فال چیست ؟

علت آن را می توان در علاقه ی ذاتی افراد در کشف و بیش تر دانستن دانست به گونه ای که در طول تاریخ از گذشته تا کنون همواره عده ای به دنبال کشف و شهود بوده اند این کشف خلاصه در خودشان نمی شود بلکه شامل زندگی خود و دیگران و حتی آینده شان نیز می شود . مردم همواره در پی این بوده اند که در مورد خود بیش تر بدانند و در پی کتاب هایی که در زمینه خود شناسی ، فال انبیا و دیگر فال ها fal نوشته شده است بوده اند و هستند و جالب این جاست که درصورتی که با یک روان شناس ( یا حتی شخصی که با فال انبیاء یک آشنایی نسبی دارد ) در جمعی یا در یک مهمانی دوستانه برخورد داشته باشند بسیار علاقه مند هستند که با وی در مورد شخصیت خود سخن بگویند و نظر او را در مورد خود بدانند . زیاده روی هایی همانند مراجعات به افرادی که خود را فال گیر و کف بین می دانند نیز وجود دارد تا ظاهرا افراد از آینده آگاه گردانند . در این بین باید به این نکته توجه کرد که گذشتن از چه مرزی را می توان در این زمینه بیماری نامید .

بیشتر بخوانید >>>  برای اولین بار 2 فال روزانه آنلاین هوشمند براساس روز تولد

فال انبیا الهی

هراس از اتفاقات علت رجوع به فال انبیاء و انواع فالfal

باید همین را بدانی که به طور مداوم در پشت اعمال و اخلاق هر شخصی ( مصداقش این فال انبیا و و اقسام فال های fal دیگر می باشد) اعتقادات و ایمان هایی وجود دارد که وی را ملزم به انجام همان عمل ها می کند و تا همان ها نباشند شخص اقدام به کاری نمی کند. انسان علاقه مند است درباره آینده بیش تر آگاه باشد تا به همین توانایی دست پیدا کند که وقایع آینده را پیش بینی کند بنا بر این به فال انبیا الهی، فال حافظ و یا هر فال fal دیگر رجوع می نماید تا از علوم نهان برای رسیدن به غایت و هدفش یاری بگیرد. ما باید برای قضاوت و داوری حول اعمال و اخلاق هایی که از کسی می بینیم باید بتوانیم ایمان ها و اعتقادات موجود در پشت کارهای وی را به خوبی بشناسیم ( همچون اعتقادات زیاده روی بعضی از افراد در مورد فال انبیا (فال انبیاء الهی) و یا دیگر اقسام فال ها) و در مورد خوب و یا بد، درست و یا غلط بودن همان فکر کنیم. کسی که اعتقاداتش بر همین اساس است که او قادر به کنترل کردن آینده می باشد و می تواند حوادث را طبق رغبت خود به پیش ببرد و از حوادث بد می ترسد مسلما به سوی گرفتن فال انبیا و دیگر فال های موجود می رود تا بتواند آینده را پیش بینی کند.

فال انبیا الهی

غرق دریای اشتباهات خود نشوید

در مباحث روانشناسی بحثی وجود دارد که از آن به ” اشتباهات شناختی ” یاد می کنند که در رابطه با علت رجوع افراد به فال انبیا و دیگر فال ها fal می تواند پاسخ های قانع کننده ای به ما دهد . بر اساس این بحث هر شخصی در ذهن و ضمیر ناخودآگاه خویش اشتباهاتی دارد که موجب می شود دست به کار هایی عجیب و غریب بزند . پیشگویی و گرفتن فال انبیا (فال انبیاء) و دیگر طالع بینی ها یکی از همین موارد است زیرا عقل سلیم نگران اتفاقات احتمالی آینده نیست ، اتفاقاتی که اصلا معلوم نیست رخ دهند .

فال انبیا الهی

ریشه ترس و اضطراب چیست ؟

شاید بتوانیم اصلی ترین دلیلی که برای رونق یافتن فال انبیا الهی ، فال قهوه و دیگر انواع fal یافت این باشد که آدم از آینده و تغییراتی که ممکن می باشد بیفتد ترس دارد و این اضطراب مثل خوره به جانش می افتد که نکند آینده بدی در انتظار او و اطرافیان باشد لذا به سوی فال انبیا (فال انبیا الهی) و دیگر فال ها fal کشیده می شود تا به یاری آن ها بتواند با مشکلات و اتفاقات احتمالی زندگی دست و پنجه نرم کند غافل از این که نه تنها فال انبیا الهی بلکه هیچ شخص دیگر نمی تواند به وی کمک کند مگر این که وی اعتماد به نفس برخورد با مشکلات را پیدا نماید .
افرادی که به دنبال فال انبیا و دیگر فال ها می روند برای این که بتوانند ریشه های واهمه را در خود بیابند باید از خود بپرسند که از چه چیزی ترس دارند ؟ بدون شک هنگامی که کسی به دنبال فال انبیاء و قهوه و دیگر انواع فال های معمول می رود نمی تواند آن احساس آسایش و آرامش واقعی را در خود حس نماید پس در نتیجه دارای حالتی نا آرام می شوند و برای آرامش دادن به خود در پی فال انبیا و . . . می رود اما نتیجه ای که در این بین می گیرد با آن چه در پی آن بوده است تفاوت دارد و در حقیقت برعکس بیش تر نا آرام می شود و بیش تر و بیش تر آسیب می بیند اما در مقابل افرادی که زندگی را با همه ی اتفاقات خوب و بد آن می پذیرند خود را توانمند می کنند که در مقابل همه ی اتفاقات ناگوار می توانند ایستادگی کنند و در شرایط ناگوار در پی گرفتن فال fal  و فال انبیا و . . . نیستند این به این معنی نیست که چنین افرادی به هیچ عنوان فال انبیا و دیگر انواع فال را قبول ندارند ولی اعتقاد صرف نیز به فال انبیا و . . . ندارند .

بیشتر بخوانید >>>  هوشمندترین و کامل ترین مرجع تعبیر خواب آنلاین (فقط با یک کلیک)

فال انبیا الهی

آیا فال انبیا و انواع فال جای معنویت را می گیرند ؟

افرادی که تمام فکر و ذکرشان بر این است که با فال انبیا و پیش گویی و دیگر فال ها fal زندگی خود را تحت کنترل درآورند در حقیقت گم شده ای در زندگی شان دارند که در پی آن هستند که به روش های مختلف fal جای خالی آن را پر کنند و به گونه ای بتوانند کمبود آن را جبران کنند . امری که باید واقعیت آن را قبول کنیم این است که این افراد این اعتماد به نفس و اتکا به خود را ندارند که در شرایط لازم و ضروری و در حوادث عکس العمل مناسب را انجام دهند . تا قادر باشند که از پس مشکلات و پستی و بلندی های زندگی شان برآیند حتی در مواقعی شرایط ناگوارتر می شود به گونه ای که این افراد حتی این توانایی را ندارند که از دیگران طلب کمک کنند پس فال انبیا الهی و دیگر طالع بینی ها را راه حل مشکلات و معضلاتشان می یابند .فال انبیاء ، فال قهوه و ده ها فال (fal) دیگر آن چنان چشم و گوش آن ها را پر کرده است که دیگر به این واقعیت نمی نگرند که حلال مشکلات آن ها تلاش و کوشش خودشان و توکل بر خداوند است نه تکیه به نتیجه فال انبیا و دیگر فال ها (fal).
آن ها اعتقادی به این نکته ندارند لذا به سوی فال انبیاء و دیگر فال بینی ها روانه می شوند . در این جا قصد نداریم که بگوییم فال انبیا الهی و یا دیگر فال ها به کل باطل هستند اما گفتن این نکته الزامی است که اعتماد و تکیه مطلق به فال انبیا و یا هر نوع فال دیگری کاری است که از عقل سلیم به دور است . تمامی روان شناسان به این نکته اذعان دارند که حضور معنویت در زندگی فرد می تواند تاثیرات بسیار مثبت و روحیه بخشی داشته باشد پس از وجود معنویت در زندگی تان غافل مباشید .
این چنین افرادی اعتقادی به امر ندارند پس به جای آن شروع به گرفتن فال انبیا (فال انبیاء الهی) و ده ها fal و طالع بینی رنگارنگ دیگر می کنند انواع فال و طالع بینی هایی که امروزه بسیار رونق گرفته است و طرفداران بسیاری دارد. تصمیم بر این نداریم که فال انبیا را مورد حمله قرار دهیم اما باید این را بدانید که نه فال انبیا و نه هیچ فال گیر و طالع بینی نمی تواند صد در صد آینده شما را پیشگویی کند پس نمی توان به آن ها اعتماد کرد و معنویت را از رندگی بیرون کرد و آن گاه است که توکل از خانه دل رخت بر خواهد بست.

بیشتر بخوانید >>>  سایت عاشقانه: فال عشقي احساسی، عشق سنجی در سایت عاشقانه

فال انبیا الهی

کف بینی و  fal ریشه ی علمی ندارد

ریشه و منشا اصلی کف بینی و انواع طالع بینی ها fal و فال های رنگارنگی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است همچون فال انبیاء (فال انبیا الهی) کجاست ؟ آیا تا اکنون جایی یا از کسی شنیده اید که فال انبیا و کف بینی و یا فلان طالع مورد تایید آن نهاد علمی قرار گرفته است ؟ پس اگر فال انبیا و fal های دیگر صحت دارند پس جایگاه عقل و علم و خرد و دین در این بین کجاست ؟ اگر این ها واقعیت دارند پس جامعه علمی باید به چه سویی می رفت ؟ آیا چیزی جز این را می توان متصور شد که همگی علوم به این سوی قدم می گذاشتند که اثرات و ریشه های فال انبیا و کف بینی را بیابند و همه روزه شاهد سیل عظیمی از سمینار ها و نشست های علمی با موضوع کف بینی و طالع بینی fal و فال انبیا بودیم و همگان از این معجزه با آغوش باز استقبال می کردند ولی چرا امروزه هیچ نشست علمی در این باره ( اثرات و پیش بینی های شگفت انگیز فال انبیا و طالع بینی ها ) تشکیل نمی شود ؟ پس چرا تا اکنون هیچ مرجع علم معتبری در این باره اظهار نظر نکرده است بنابراین افرادی که زندگی خود اعم از زندگی عادی و روزمره خویش و تصمیمات مهم زندگی را بر اساس یک سری فال انبیا و دیگر طالع بینی ها fal استوار می نمایند امکان شکست شان بالاست که همین بی اعتماد به نفسی را نیز افزایش خواهد داد و همان ها را دچار بی اعتمادی نسبت به خود می کند عدم اعتماد به نفسی که ناشی از شکستی است که در فال انبیا و یا کف بینی و دیگر اقسام فال fal رخ داده می باشد خواهد بود. به طور کلی بهتر است از اقسام فال ها فقط به عنوان سرگرمی استفاده کنید تا درصورت مغایر بودن با آن چه در فال انبیا و دیگر طالع بینی ها آمده است دچار نگرانی، اضطراب و افسردگی نشوید و در حقیقت هرگز دلیلی ندارد که بخواهید آینده کوتاه و یا بلند خود را در فال بسازید. بهتر می باشد به جای دل بستن به اقسام فال های رنگارنگ از خرد و عقل خود بهره ببرید تا حاشا به مشقت بر نخورید و در صورتی که هم به خطایی دچار شدید خود را مقصر ندانید چرا که شما آن چه بایستی را انجام داده اید.

لطفا اشتراک گذاری نمایید