این فال به عنوان یکی از قدیمی ترین ها شناخته شده است و از پر طرفدارترین ها نیز می باشد . فال چوب به دانیال نبی و امام صادق ( ع ) نسبت داده می شود .
فال چوب فال ابجد

آداب گرفتن فال چوب ( فال ابجد ) اصلی

برای گرفتن فال چوب ( فال ابجد ) سه نفس عمیق بکشید و ذهن خود را معطوف به نیتتان نمایید سپس بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و نتیجه را در کادر مشخص شده وارد نمایید. این عمل را 3 بار تکرار نمایید و هر بار حرف به دست آمده را از راست به چپ در کادر مشخص شده وارد نمایید تا سه حرف ابجد کامل شود ، سپس بر روی لینکی که در زیر آن آمده کلیک نمایید و نتیجه فال چوب (فال ابجد) خود را مشاهده نمایید .

 

براي گرفتن فال چوب

 


نتيجه ي كليك :

اکنون برای خواندن شرح فال ابجد خود کلیک کنید

نکته ی مهم در گرفتن فال چوب : بهتر است برای گرفتن فال ابجد باید یک قطعه چوب مکعبی که به راحتی در همه جا پیدا می شود را آماده کرده و بر روی چهار طرف از شش طرف موجود آن حروف ” الف ” ، ” ب ” ، ” ج ” و ” د ” را درج کنید . ( به همین دلیل است که به فال چوب فال ابجد هم گفته می شود ) سپس چشمانتان را ببندید و ذهن خود را معطوف به نیت تان نمایید . حالا چوب را بر روی دست بچرخانید و به روی زمین بیندازید و حرفی که در بالا آمده است را یادداشت کنید و این عمل را سه بار تکرار نمایید و حروف را به ترتیب از راست به چب بنویسید . و در نهایت بر روی تصویر بالا کلیک نمایید و در صفحه ی باز شده شرح فال خود را بیابید . در این فال باید تا جایی که امکان دارد از چوب استفاده کنید چرا که انرژی موجود در دستان شما نقش تعیین کننده ای در نتیجه فال ابجد شما دارد و گرفتن فال شانسی که با کلیک کردن صورت می گیرد روش مناسبی برای فال چوب نمی باشد و این را در نظر داشته باشید که اگر با خلوص و تمرکز کافی این کار را انجام دهید نتیجه درستی خواهید گرفت. به جای چوب می توانید یک مکعب مقوایی یا کاغذی استفاده کنید چرا که آن ها هم از چوب درست شده اند ولی خود چوب مناسب تر است.

فال چوب

نمونه شرح فال چوب ( فال ابجد )

در متن زیر نمونه ای از شرح کامل فال ابجد را مشاهده می کنید که به طور کامل تر می توانید با کلیک بر روی تصویر بالا شرح فال چوب خود را ملاحظه نمایید .

فال چوب

شرح فال ابجد ( فال چوب ) اگر ” آ د ب ” آید

در فال ابجد شما همین گونه آمده می باشد که شما دارای فال و بختی خوب و نیکو هستید. شما در انتها به همان چه طالب آن هستید خواهید رسید و از کار و شرکت با اطرافیان نفع و منفعت به شما خواهد رسید. دشواری ها و مشکلاتت حل خواهند گردید و در صورتی که به دنبال رزق حلال باشی روز به روز کسب و شغلت بهتر و بهتر خواهد گشت. ادامه فال چوب ( فال ابجد) تو به همین شرح میباشد که درصورتی که مسافری در راه داری وی به تندرستی باز خواهد گشت و در صورتی که تصمیم به اجرای سفر داری به سفرت برو به این دلیل که در همان نفع می بری. درصورتیکه در حیات خویش دچار دشواری بوده ای بدان که همان دشوار حل گردیده است و بعد از این حیات خوبی خواهی داشت.

فال چوب

اگر در فال چوب ( فال ابجد ) شما حروف ” آ ب د ” آمده است

آگاه باشید که اگر در فال چوب ( فال ابجد ) شما ” آ ب د ” آمده است : بر تو این خبر خوش باد که به زودی از سوی بزرگی کمکی به تو خواهد رسید و در کار تو فرجی حاصل خواهد شد و به موفقیت خواهی رسید . دوستانت از این پس با تو صمیمی تر خواهند گردید و از آسیب دیدن کسانی که برای تو بد می خواهند در امان می مانی . اگر که تصمیم به انجام معامله یا کاری ، تصمیم به سفر رفتن و یا این که برای دیگری یا حتی خود قصد ازدواج داری آن را انجام بده چرا که بخت همراه تو خواهد بود . در ادامه فال چوب ( فال ابجد ) شما آمده است که شما صاحب کودکی می شوید که برای شما قدمش نیکو و خیر می باشد . از کسب مال حرام دوری بورز و در نماز های خویشتن کاهلی مکن و باید مراقبه امور و افکارت باشی تا از صدمه دیدن دور بمانی .

بیشتر بخوانید >>>  فال حافظ آنلاین: مطالب بسیار جالب درباره فال امروز حافظ

فال چوب

در فال چوب ( فال ابجد ) شما اگر ” آ ب ب ” آمده است

از آن فکری که در سر پی می پروانی دوری کن . برای این که در کارت فرجی حاصل شود صبر کن و از هیاهو و تلاش ها ی بیهوده و بی فایده دوری کن . از امور بد دوری ورز و تسلیم مشیت خداوند باش و در راه او صرفا تلاش کن . در ادامه فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که شما باید از دروغ گویی دوری کنید زیرا که افرادی در پی این هستند که به تو تهمتی وارد نمایند . فال چوب ( فال ابجد ) به شما توصیه می کند صبر پیشه کن و توکلت بر خداوند باشد تا از سختی و بدی ها دور باشی و به آن چه که می خواهی برسی اگر خداوند بخواهد .

فال چوب

اگر فال چوب ( فال ابجد ) برای تو حروف ” آ ب ج ” را آورده است

در وقتی کوتاه و قریب به همان چه می خواهی خواهی رسید و از اندوه و حزن ها فارغ بال خواهی گردید بنابراین بایستی پروردگار بلند مرتبه را شکر کنی. همین را بدان که افرادی می باشند که در عین محبت با شما به غیبت از شما می پردازند بنابراین تا می توانی از همین افراد دوری کن. بایستی همین را بدانی که برای رسیدن به مقصود و آن چه که در ذهن داری باید سعی و کوشش خویش را انجام دهی تا در نهایت بتوانی به آن برسی و در صورتی که روزی کسی را آزرده خاطر کرده ای باید دل او را به دست آوری . در ادامه ی فال چوب ( فال ابجد ) آمده است که نیت های خود را خیر قرار بده و با روحیه ای مردانه در کار هایت به پیش بتاز و توکل بر خداوند را فراموش مکن تا به خواست خداوند به آن چه که می خواهی برسی .

فال چوب

در فال ابجد یا همان فال چوب شما اگر ” آ د آ ” آمده است

در فال چوب ( فال ابجد) شما آمده است که نیت خوبی کرده ای که شانس تو خوب و روشن می باشد. بدان که تاسف و تاریکی از تو دور گردیده است و این سعادت است که به تو روی آورده و آگاه باش که از خدشه کسانی که بد خواه تو هستند مصون هستی. به این مطلب آگاه باش که اگر چیزی را از دست دادی در آن برای تو فایده ای نهفته است. در ادامه فال چوب ( فال ابجد) آمده است که از همسر، رفیق یا همکار خود آسایش و راحتی خواهی دید. چنانچه قصد معامله ای را داری بدان که سود تو در آن است آن را انجام بده.دوره وقتی است که در دل خود دلشوره ای داری و دچار اضطراب گردیده ای اگر در راه مسافری داری وی به سلامت باز خواهد آمد. در انتها فال ابجد ( فال چوب) به شما متذکر می شود که درصورتیکه تصمیم به اجرای عملی را دارا می باشی بدان که شرایط بر وفق مراد تو است و به هدفت می رسی اگر خداوند بخواهد. موفق شدن و شادکامی در فال ابجد برای تو مقدر گردیده می باشد.

فال چوب

” آ ج آ ” در فال ابجد شما ( فال چوب ) اگر آمده است

در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است که به آن چه در ذهن می پرورانی خواهی رسید ولی باید به جدیت این را در نظر داشته باشی که صبر لازم است و عجله نباید بکنی بدان که اگر در کارت عجله کنی نهایت آن چیزی جز پشیمانی نخواهد بود . از تصمیمی که در ذهن داری دوری کن . با کسی دعوا نکن .تا می توانی سر و راز های درون خود را برای کسی فاش و آشکار نکن .فردی است گندمگون که بر روی خود نشانه ای دارد و دارای قدی متوسط می باشد از او دوری نما . تمام تلاشت را بکن تا از کارهای شر دوری کنی و مال حرام نخوری . بر خداوند توکل کن تا از رنج و غم در امان بمانی .

فال چوب

در فال چوب شما اگر ” آ ب آ ” بیاید

در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمد است که سعیت بر این باشد که ایمان خود به خداوند بلند مرتبه را افزایش دهی و آن چه که به آن انتظار و آرزو داری از خداوند بخواه . آگاه باش که به امید خداوند به زودی به آن چه که می خواهی می رسی و امورت سر و سامان می یاید و البته به این نکته هم باید توجه داشته باشی که با اراده ی خودت این اتفاقات خواهد افتاد . در انتهای فال ابجد یا همان فال چوب شما آمده است که در امنیت می باشی از آن چه که از آن هول و ترس داری به خدا توکل بورز .

بیشتر بخوانید >>>  فال ورق انلاین : همین الآن نیت کنید و کلیک نمایید و فال ورق خود را ببینید

فال چوب

شرح فال ابجد ( فال چوب ) اگر ” آ آ د ”  بیاید

در فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که : آگاه باش که ایام نیکویی در پیش روی خود خواهی داشت پس امیدت را از دست مده . جز خداوند از کشی دیگر طلب کمک نکن و از رحمت باری تعالی غافل مباش و در ذهن خود نیت های پاک داشته باش تا این که اقبال روی به تو آورد و فرجی در کارت حاصل شود . در انتهای فال چوب از شما خواست شده است که از انسان های بد پرهیز کن و غیبت افراد را نیز فراموش کن  و کار یا مقصودی را که ذهن داری ادامه بده تا به هدفت برسی . اگر خدا بخواهد .

فال چوب

” آ آ ج ” اگر در فال چوب یا همان فال ابجد شما آمده است

در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است که در صورتی که تصمیم به انجام کار نادرستی داری یا این که نیتی ناشایست در ذهن داری از آن دوری کن و از دشمنی دست بردار . از کسی که رنگ سرخ و دارای چشمان کبود است دوری بورز . در ادامه فال ابجد ( فال چوب ) شما این گونه امده است که : بدان و آگاه باش که شخصی از تو آزرده خاطر شده است باید تلاش نمایی تا دل او را به دست آوری . بدان که تا 10 روز دیگر به خواسته ات خواهی رسید . آسیبی متوجه تو می باشد . صدقه بده تا اگر خداوند بخواهد آن بلا برطرف شود . از ثروت و کسب درآمد حرام پرهیز کن . همین طور از افکار بد . توکل به خداوند را در همه ی امور مد نظر داشته باش .

فال چوب

اگر در فال چوب یا همان فال ابجد شما ” آ آ ب ” آمد

در فال چوب شما این گونه آمده می باشد : چنانچه دچار بیماری هستید مبارک باد بر شما که این بیماری به زودی برطرف خواهد گردید و سلامتی به شما باز خواهد گشت. با خانواده ات زندگی خوبی خواهی داشت و در شغلت سود خوبی به تو خواهد رسید . شخصی به تو بدی خواهد کرد اما تو به او خوبی کرده ای ولی وی دچار پشیمانی می شود چرا که غمخوارت میباشد . درصورتیکه می خواهی به سفر روی این کار را بکن چرا که سفر خوبی خواهی داشت . در ادامه فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است که چنانچه چیزی را از دست دادی در وقت نزدیک آن را به دست خواهی آورد و درصورتیکه مسافری در راه داری به زودی باز خواهد گردید و چنانچه در بین اقربا تو زندانی داری به زودی به تو باز خواهد گردید و در صورتی که خواسته و نیازی داری برآورده خواهد گردید . فال چوب به تو توصیه می کند که از انجام کارهای شر پرهیز نمایی و در اعمال نیکو پیش قدم باشی و مژده باد بر تو که به خاطر یک شغل خوب زبان زد خواهی گردید.

فال چوب

  ” آ آ آ ” اگر در فال چوب شما آمده است

در فال ابجد شما این گونه آمده است : مژده باد بر تو که به زودی زود گره از کارت باز خواهد شد و به خواسته ای که در دل داری خواهی رسید . این امکان هست که به زودی فردی به خانواده شما افزوده شود . فال ابجد به تو توصیه می کند که در هنگام نیاز با دوستانت مشورت کن جرا که دوستان نیکویی داری . تا اندازه ای از بدی بدخواهان دور هستی . تا چند روز  دیگر خبر خوبی خواهی شنید . درصورتی که نیت یا نیازی در دل و ذهنت داری به آن خواهی رسید . در امورت بر خداوند توکل کن تا سرانجام کارهایت نیکو باشد . اسرارت را به هرکسی مگو و از بدی ها دوری کن . در انتها فال چوب به تو مژده می دهد که به آن چه که انتظارش را داری به خواست خدا می رسی .

فال چوب

در فال ابجد شما اگر ” ب آ ج ” آمده است

در فال ابجد شما این گونه آمده است : نیاز و آرزویی داری که برآورده خواهد شد . در کارت فرجی حاصل خواهد شد و روزهای خوشی خواهی داشت . درصورتی که مشکلی در زندگی ات داری به زودی زود حل خواهد شد و اگر این مشکل یک مشکل مادی باشد فال چوب این مژده را به تو می دهد که موقعیت مالی خوبی کسب خواهی کرد . در انتها فال ابجد در طالعت فرزندانی زیاد می بیند . فرزندانی صالح و خوش قدم .

بیشتر بخوانید >>>  فال حافظ اصلی با تفسیر آنلاین : همین الآن فال حافظ روزانه بگیرید

فال چوب

درصورتی که در فال ابجد شما ” ب د ب ” آمده شده است

در فال چوب شما این گونه آمده است که : مژده باد بر تو که به زودی زود از مشکلات رهایی می یابی . خودت تلاش کن و چشمت به دست دیگران نباشد . گم شده ای داری که آن را خواهی یافت . اگر با شخصی دچار مشکل هستی در آخر به سود تو تمام می شود . در انتهای فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که به زودی زود برای تو فرجی خواهد رسید و در امورت به توفیق می رسی .

فال چوب

اگر در فال چوب شما ” ب د د ” آمد

در فال ابجد ( فال چوب ) شما این گونه آمده است که : بهتر آن است که از این نیتی که داری منصرف شوی تا به تو صدمه وارد نشود . اکنون بهتر است که دست به کاری نزنی چرا که در موقعیت خوبی قرار نداری ولی بدان که این موقعیت تغییر خواهد نمود . فال چوب به تو شما توصیه می کند که مراقب دوستان و دشمنانت که کم هم نیستند باشی که در امورت فتنه ایجاد نکنند . اگر شخصی تو را پند داد آن را به گوش بگیر .

فال چوب

در صورتی که در فال چوب شما ” ب آ د ” آمد

در فال ابجد شما این گونه آمده است که : طالعت روشن است پس به آن چه که در ذهن داری و آرزویت هست می رسی . از طرف اهل قلم و بزرگان به تو سودی خواهد رسید . از دوستان وفادار شاد خواهی شد و از کارت به تو منفعتی خواهد رسید . فال چوب ( فال ابجد ) به شما توصیه می کند که درصورتی که نیت خریدن یا ساختن خانه ای را دارید به آن جامه عمل بپوشید چرا که منفعت شما در آن است .

فال چوب

اگر در فال چوب ” ب د آ ” آمده است

فال ابجد شما این گونه آمده است که : از آن چه در ذهن داری پرهیز کن چرا که پیامد آن پشیمانی است و غمگینت خواهد کرد پس نباید این نیت را دنبال کنی هرچند که طالع بلندی داری . انسانی با چهره ای سیاه با تو دشمنی و خصومت دارد از او حذر داشته باش . فال چوب ( فال ابجد ) به شما این مژده را می دهد که در صورت صبر کردن در کارت گشایشی پیش رو داری و به مقصودت می رسی هرچند که قریب به دو سال است که کارت خوب نمی باشد .

فال چوب

درصورتی که در فال چوب شما ” ب د ج ” آمد

در فال ابجد شما این گونه آمده است : نبایستی از شخصی انتظار خوبی و نیکی داشته باشی اما این را نیز بدان که گرفتاری ات رفع خواهد شد . چیزی را از کف داده ای ولی آن را به دست خواهی آورد . اگر با کسی در نزاع هستی بدان که به سود تو خاتمه خواهد یافت . اگر یک چنین نیتی داری چندین روز صبر نمایید سپس اقدام کنید . فال ابجد ( فال چوب ) به شما مژده می دهد که به زودی زود موفقیتی در کارت حاصل خواهد شد و کارت بالا خواهد گرفت .

فال چوب

اگر ” ب آ آ ” در فال چوب شما پدیدار شد

در فال چوب شما آمده است که : طالع بینی تو نشان می دهد که در آینده سرشار از رزق و سلامتی خواهی شد. اگر قصد سفر یا تغییر مکان به جایی دیگر و مصمم به تعویض شغل و کارت هستی نسبت به آن اقدام کن و این را بدان که فال چوب (فال ابجد) به تو این مژده را می دهد که سود و منفعت تو  در آن خواهد بود. غیبت دیگران را روا مدار مشغول به امور و کارهای خود باش تا آن چه خداوند برای تو شایسته می دارد برایت رخ دهد.

فال چوب

اگر ” د ب آ ” در فال ابجد شما آمده است

در فال چوب شما این گونه آمده است : طالع تو بسی روشن است. آشفتگی را از ذهن خود بیرون کن . امور بر وفق مراد تو خواهد گردید و درصورتی که چیزی را از خدا درخواست کردی به آن خواهی رسید. اگر تصمیم سفر و یا انجام معامله ای را داری ، آن کار را انجام بده برای تو  مفید می باشد.

لطفا اشتراک گذاری نمایید