در این مقاله فال گرفتن قصد داریم مراحل فال گرفتن حافظ را به شما در سایت فال آموزش دهیم. شاید بتوانید برخی از این مراحل را در سایر فال گرفتن هم به کار ببرید و از فال گرفتن بیشتر لذت و استفاده ببرید.

سایت فال فال گرفتن

نیت فال، مهمترین بخش کار قبل از فال گیری در سایت فال است. خودتان باشید، یکی بیاید پیش شما و هی الکی بگوید کارتان دارد، ناراحت نمی شوید؟

سایت فال فال گرفتن

قدم اول فال گرفتن: نیت

اگر هم کاری دارید، سوالی دارید، درست نیت کنید. اینکه دیگر فال زدن ندارد. راجع به یک موضوع معین نیت کنید، مثلا اینکه نتیجه کار چطوری می شود؟ آیا انجام فلان کار مناسب است؟ از سایت فال درست استفاده کنید!

سایت فال فال گرفتن

قدم دوم فال گرفتن: فاتحه

برخی حتی نذر هم می کنند که مثلا اگر این فال درست شد، برای مزار خواجه شمع ببرند، برخی هم نبات می برند سر خاک او و بین بقیه قسمت می کنند. برخی سایت فال را به اشتراک میگذارند!

سایت فال فال گرفتن

قدم سوم فال گرفتن: قسم

معمولا متن قسم به این صورت گفته می شود: «ای خواجه حافظ شیرازی، تو که دانای هر رازی، آینده ما را خوب بنوازی» شما هم خواستید می توانید متن دیگری اضافه کنید، مهم این است در سایت فال حتما قسم بدهید.

بیشتر بخوانید >>>  فال عطسه تمام ایام هفته و همه ساعات + فال شیخ بهایی با معنی

سایت فال فال گرفتن

قدم چهارم فال گرفتن: سرکتاب

کافی است قبل از خاراندن کمر، ناخن را لای صفحات کتاب ببرید تا اتفاقی یک صفحه ای باز شود. فقط بدانید که طبق سنت با دیوان پاره نباید فال گرفت.

سایت فال فال گرفتن

قدم پنجم فال گرفتن: سایت فال

صفحه که باز شد، باید صفحه سمت راستی را انتخاب کنید. غزل بالای صفحه راست، پاسخ شماست. توی مجموعه ابیات این غزل در سایت فال، مقداری به نیت شما ربط دارد. باید آنها را پیدا کنید.

 

اگر پیدا شد که چه بهتر، اگر نشد هم ناراحت نباشید. غزل بعدی را بخوانید (در سایت فال دوباره کلیک کنید). یکی از خط های 1، 3 یا 5 این شعر در سایت فال شاهد فال هستند و می توانید آن ها را تایید کننده بدانید.

لطفا اشتراک گذاری نمایید