در این صفحه مجموعه تست هوش تصویری جدید و سوال تست هوش جدید را ملاحظه می کنید. برای مشاهده مجموعه سوال هوش می توانید بر روی ادامه مطلب کلیک کرده تا تست هوش جدید همراه با پاسخ و جواب را ملاحظه کنید.

سوال هوش تست هوش جدید
تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش سکه تقلبی

در این تست هوش جدید شما با سکه ها و یک سکه ی تقلبی سر و کار خواهید داشت. شما باید در این سوال هوش یک سکه تقلبی از میان هشت سکه را جدا کنید و این را بدانید که وزن آن از بقیه کم تر می باشد. چند بار با یک ترازوی ساده دو کفه ای این کار را انجام می دهید

سوال هوش تست هوش جدید

پاسخ تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش سکه تقلبی

دو بار، سکه ها را به سه دسته سه تایی و سه تایی و دو تایی تقسیم می کنیم. ابتدا دو طرف سه سکه قرار می دهیم. با این کار دسته ی سکه تقلبی مشخص می شود. سپس آن دسته را هم وزن می کنیم تا سکه تقلبی معلوم شود.

تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش هم پوشانی مستطیل ها

باز هم با یک تست هوش جدید با شما همراه شده ایم. واقعیت مطلب این است که در این سوال هوش شما باید مستطیل های رنگی را کنار هم داخل مستطیل سفید بچینید تا مستطیل سفید پر شده و مستطیل های رنگی نیز هم پوشانی با هم نداشته باشند. در حقیقت در این سوال شما با یک جورچین نه چندان سخت مواجه هستید که امیدوارم به خوبی بتوانید آن را حل کنید. این دسته از سوالات بسیار پرتکرار و متنوع می باشند و حتما شما عزیزان از پس آن بر می آیید.

سوال هوش تست هوش جدید.
.
.
.
.
.
.
پاسخ تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش هم پوشانی مستطیل ها

سوال هوش تست هوش جدید

تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش مساحت

امیدوارم از این تست هوش جدید کمال لذت را ببرید. ابتدا این را بگویم که این سوال از شما چه می خواهد: شما باید این را بگویید که مساحت کدام یک از بخش های الف و ب و پ بیشتر است. توجه داشته باشید که پاسخ را می توانید به طور تقریبی به دست بیاورید و امیدوارم از آن دسته افراد نباشید که به سرعت دنبال نقاله می روند! این سوال هوش است نه سوال اندازه گیری و متر کردن! بنابراین نیازی به آن ها ندارید.
سوال هوش تست هوش جدید

بیشتر بخوانید >>>  بهترین کاردستی های جالب با بطری نوشابه همراه با عکس و آموزش

پاسخ تست هوش تصویری جدید: سوال تست هوش مساحت

A=30   B=34   C=27

سوال هوش تست هوش جدید

تست هوش تصویری جدید: این سوال هوش را سرعتی جواب بده!

باز هم برای شما یک تست هوش تصویری جدید آماده شده است. در این تست هوش جدید شما باید کار با تفاوت ها را بیشتر بیاموزید. در واقع در این جا چهار تصویر برای شما ارائه می گردد که سه تصویر از این چهار تصویر با هم یکسان هستند، اما یک تصویر در این چهار تصویر وجود دارد که با بقیه متفاوت است. اگر بتوانید به سرعت به این تست هوش جدید پاسخ دهید، می توانیم بگوییم که مهارت خوبی در حل چنین سوالاتی دارید. لازم است این نکته را بگویم که پاسخ این تست هوش جدید در پایین تصویر قرار داده شده است.

سوال هوش تست هوش جدید

.
.
.
.
.
.
.

پاسخ تست هوش تصویری جدید: این سوال هوش را سرعتی جواب بده!

پاسخ تست هوش تصویری جدید از اشکال زیر واضح است. (تست هوش جدید)

سوال هوش تست هوش

تست هوش تصویری جدید (تست هوش جدید): مشکل کجاست ؟

هرکدوم از از سوال های هوش زیر یه مشکل غیر عادی داره خوب به تصویر های زیر نگاه کنید و بگید مشکل کجاست ؟ اگه نکته تست هوش تصویری جدید رو نگرفتی برو پایین تر تا متوجه نکته تست هوش تصویری جدید بشی :

سوال هوش تست هوش جدید

این هم سوال هوش جدید بعدی این یکی چه مشکلی داره ؟

سوال هوش تست هوش جدید

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

پاسخ تست هوش تصویری جدید

تو سوال هوش اول زن به جای پنج انگشت دست چپش شش تا انگشت داره و تو تست بعدی مرد گوش سمت راست نداره . در واقع این تصاویر یک تبلیغ بسیار تاثیر گذار هستند که که سعی دارند بگویند یک دندان کثیف تاثیرش حتی از یک نقص عضو هم در نظر عموم مردم بیشتره (اون تبلیغ نخ دندون بالا سمت راست هر تصویر رو ببینید ) به این میگن تبلیغ !!!

بیشتر بخوانید >>>  4 معمای تصویری با جواب :سخت، چالشی، جالب و جدید (از دست ندید)
تست هوش تصویری ( جدید ) : چهره ی پیرزن یا دختر جوان

در این پرسش که به سوال تست هوش معروف است شما باید بتوانید دو چهره ی پیرزن و دختر جوان را مشاهده کنید.در این تست هوش تصویری جدید کدام را می بینید؟ این به جنبه ی روانشناسی شما بستگی دارد. تحلیل این تست هوش تصویری جدید در ذیل آمده است. شما می توانید از سوالات مختلفی که در این سایت آمده بهره مند شوید.

سوال هوش تست هوش پیرزن

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ و نتیجه ی تست هوش تصویری (تست هوش جدید)جدید چهره دختر و پیرزن

کدوم چهره رو تونستید تو این سوال تست هوش تشخیص بدید ؟ چهره پیرزن یا دخترک جوان ؟ اگه در نگاه اول پیرزن رو تو تصویر دیدید متاسفانه شما کمی منفی نگر هستید ولی اگه اول چهره ی دختر جوان رو تونستید تشخیص بدید شما شخصیتی مثبت نگر هستید . ولی اگه نتونستید خوب هردو تا چهره رو تشخیص بدید چند تا راهنمایی تون می کنم :

1 – هردو چهره در این تست هوش تصویری جدید نیم رخ هستند .

2 – برآمدگی بینی پیرزن گونه ی دختر جوان رو نشون می ده .

3 – شانه ی دختر جوان چانه ی پیرزن هم هست .

4 – بینی پیرزن و چهره ی دختر یکی است .

اگه هنوز هم نتونستید هردو تا چهره رو ببینید کلا بی خیالش بشید و بهتره برید سوال تست هوش بعدی رو بخونید .

سوال تست هوش چهره های مخفی (تست هوش جدید)

تو این تست هوش تصویری جدید چهره ی 9 انسان مخفی شده هست.

اگه بتونی شش چهره رو تو این تست هوش تصویری جدید تشخیص بدی ، شما صاحب یک هوش معمولی هستید . اگه تونستی تصویر هفتمی رو هم تشخیص بدی ، هوشت از حد معمول بالاتره و اگه تو این سوال تست هوش  چهره هشتمی رو هم تشخیص دادی خیالت از داشتن یک ضریب هوشی تقریبا خوب کاملا راحت باشه ولی اگه نهمی رو هم تشخیص دادی  باید به شما تبریک گفت چون یک نابغه محسوب می شوی :

بیشتر بخوانید >>>  تست هوش مردافکن، تست هوش جالب حلزون:تست هوش جالب

سوال هوش تست هوش پیرمرد

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
پاسخ تست هوش تصویری جدید چهره ها ی مخفی (تست هوش جدید)

سوال هوش تست هوش

تست هوش تصویری جدید دانه های قهوه (تست هوش جدید)

هرچه سریع تر مردی که در میان دانه های قهوه است رو پیدا کنید و هرچه سریع تر این کار رو انجام بدید بهتره . پس از پیدا کردن این مرد توضیحات مربوطه را مطالعه کنین تا متوجه بشید که عملکرد مغزتون چگونه است. ضمنا عکس سه بعدی نیست .پاسخ و تحلیل پاسخ تون رو پایین تر می تونید ببینید.

سوال هوش تست هوش قهوه
.
.
پیدا نشد ؟؟؟؟؟ بیشتر تلاش کنید
.
.
.
اگر باز هم مرد قهوه ای را پیدا نکردید و فکر می کنید در تست هوش جدید سر کارید به تصویر  زیر نگاهی بیندازیند
.
.
.
.

پاسخ و تحلیل پاسخ سوال هوش دانه های قهوه (تست هوش جدید)

اگر تونستید در ۳ ثانیه صورت مرد سوال تست هوش را در بین دانه های قهوه در تصویر پیدا کنید ، نیم کره راست مغزتون ، بهتر از افراد دیگر پرورش یافته است.

اگر بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه سوال تست هوش طول بکشه ، نیم کره راست مغز شما به صورت عادی پرورش یافته(تست هوش جدید) .

اگه بین یک دقیقه تا سه دقیقه سوال تست هوشطول بکشه ، یعنی سمت راست مغز شما کند عمل میکنه و باید پروتئین بیشتری مصرف کنید. (تست هوش جدید)

اگر هم بعد از سه دقیقه هنوز نتونستید اون رو پیدا کنین ، پیشنهاد میشه بیشتر به دنبال انجام این گونه تست هوش های تصویری باشید تا بتونید نیم کره ی راست از مغزتون رو قوی تر کنید .(تست هوش جدید)

سوال هوش تست هوش قهوه

لطفا اشتراک گذاری نمایید