در ذیل چند تست هوش جالب که متنوع هستند و از انواع تست هوش مختلف جمع آوری شده اند برای شما آماده شده است که امیدوارم از تست هوش لذت ببرید. همراه با پاسخ

Messaging-Question

تمام تست هوش های ارائه شده در این جا همراه با پاسخ تشریحی تست هوش می باشند.

تست هوش بطري و تخم مرغ

تست هوش جدید :جاکردن تخم مرغ در بطری

یک روز یک معلم به دانش آموزاش می گه کی می تونه یک تخم مرغ سالم رو یک تکه وارد یک بطری با دهانه کوچک کند . بطری رو هم نمی تونه بشکنه البته مقداری کاغذ ، کبریت ، سرکه و یک لگن داریم . یکی از بچه های تیز کلاس تونست این کار رو بکنه ؟؟؟ مگه می شه ؟؟؟ چطور ؟؟؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

تست هوش بطري و تخم مرغ

پاسخ تست هوش بطری و تخم مرغ

خب ! اول سرکه رو می ریزیم تو لگن و تخم مرغ رو می ذاریم خیس بخوره این طوری پوسته تخم مرغ نمی شکند و درواقع پوستش نرم می شود . بعدش کاغذ رو پاره می کنیم و می ریزیم تو بطری و اونا رو آتش می زنیم و تخم مرغ رو می ذاریم روی سر بطری این طوری اکسیژن به آتش نمی رسه و یک حالت مکش در بطری ایجاد می شه و تخم مرغ درون بطری کشیده می شه و در نهایت دوباره پوسته تخم مرغ دوباره سفت می شود .

بیشتر بخوانید >>>  تست هوش : انواع تست هوش جالب ترین تست هوش ها

تست هوش گودال

تست هوش گودال گودالی با اطلاعات کم

تو یک گودال به طول پنج و یک دهم متر و به عرض سیزده و پنج صدم متر ، چند متر مکعب خاک وجود دارد ؟

.
.
.
.

شما می تونید جواب این تست هوش رو خودتون پیدا کنید ! پس یکم دیگه فکر کنید !

.
.
.
.
.
.
.
.

تست هوش گودال

جواب تست هوش گودال

ارتفاع گودال داده نشده !!! ولی اصلا لازم نیست چون که توی گودال اصلا خاک نیست . چی رو می خواستی حساب کنی . اگه توش حاک بود که دیگه بهش گودال نمی گفتند .

تست هوش

سه تا تست هوش جالب

تو سه تا تست هوش بعدی اول همه ی تست های هوش رو جواب بدید بعد جواب ها رو نگاه کنید .

سوال اول : یک پشت بام شیروانی داریم شیب یک سمت پشت بام ، شصت درجه و طرف دیگر دارای شیب سی درجه است ، خروسی روی این پشت بام شیروانی تخم گذاشته است . می تونید بگید تخم به کدام سمت پرتاب می شود ؟
سوال دوم : در واقع این سوال یک سوال حقوقی به حساب می آید . هواپیمایی داریم که از ایران به سمت ترکیه در حال حرکت است که متاسفانه در مرز این دو کشور سقوط آزاد می کند ، اکنون بازمانده ها را باید در کجا دفن کنند ؟ ایران با ترکیه ؟
سوال سوم : من 2 تا سکه به تو می دهم که مجموعش سی تومان می شود ، اما یکی از آن ها نباید بیست و پنج تومنی باش چه طور می تواند همچین اتفاقی افتد ؟
.
.
.
.
.
.
.
.

بیشتر بخوانید >>>  مصاحبه با نفر اول مسابقه هوش پارسی 28 اسفند 94 (برنده 80 هزار تومان)

تست هوش

پاسخ تست هوش های جالب

پاسخ سوال اول : هیچ کدوم . خروس ها که تخم نمی گذارند . اگه شما سعی کردید محاسبات انجام بدید شما را اعداد منحرف کرده اند .
پاسخ سوال دوم : بازمانده ها زنده هستند و آن ها را که دفن نمی کنند .
پاسخ سوال سوم  :یک بیست و پنج تومنی و یک پنج تومنی . این طوری یک کدومش بیست و پنج تومنی نیست . به همین راحتی .

لطفا اشتراک گذاری نمایید