دو مورد از جالب ترین و جذاب ترین سرگرمی های فضای مجازی در این جا و در این صفحه برای شما فراهم آمده است. فال شیخ بهایی که طرفدار های زیادی هم دارد، فقط با یک نیت و سپس با یک کلیک ساده به صورت آنلاین انجام می شود. حتما یک بار امتحان کنید. فال عطسه اما، مکانیزم ساده ای دارد.

sneezing

در واقع برای انجام فال عطسه فقط کافی است عطسه کنید! زمان آن را به خاطر بسپارید و با استفاده از جدول زیر تعبیر را بخوانید. امیدوارم فال عطسه و فال شیخ بهایی برای شما جالب و جذاب باشد.

فال شیخ بهایی

فال شیخ بهایی با معنی (آنلاین)

 

برای گرفتن فال شیخ بهائی با معنی کلیک کنید

 

فال عطسه

فال عطسه

 

ساعت در روز
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
6-7
روز خوبی خواهد بود
مقداری صبر باید
روز خوبی نیست
خیالی در سر
در خواب تو را مشاهده می کند
نامه در راه است
مقداری صبر باید
7-8
مراقب کارهایت باش
امروز شادی
او می آید
مراقب هم نشین باش
در باره تو می پرسد
قرار غیر مترقبه
خویشاوند می شوید
8-9
بی شک تو را می خواهد
دیدار دوست
از کار دوست ناراحت می شوی
در فکری هستی ولی نمی دانی
خودبین نباش
پاسخ او را بده
زیبا اما مغرور
9-10
شادی
دیدارت را می خواهد
در فکر توست
خواب تو تعبیر می شود
حادثه در راه است
صحبتی مهم خواهد بود
سفر در راه است
10-11
نامه ای در راه
با تو گفتگو می کند
معشوق را خواهی دید
رابطه با او نزدیک است
تو را از یاد نمی برد
می خواهد تو را ببیند
با او رابطه خواهی داشت
11-12
نزاع می کنی
تو را می پسندد
در فکر توست
از خواب می ترسی
در فکر تو می باشد
دیداری خوش
اولین عشق او تویی
12-13
دیداری زیبا
مراقب خود باش
به آرزو ها می رسی
ناراحت هستی
به هوش باش
خبر خوب در راه
درباره تو می گویند
13-14
دیدار با دوست
به قبل ها فکر کن
به دلخواه می رسی
کنجکاوی ات بیش از حد است
تو را احترام می کند
دل تو پیش اوست
مهمان خواهی بود
14-15
حادثه نا خوشآیند
او زیبا است
او طرف توست
خویشاوند می شوید
به سخن بقیه اعتنا نکن
تو را دوست دارد
عاشق او خواهی شد
15-16
با تو مهربان است
در دوستی عجله داری
دشواری در راه
زیبایی را نناز
تو را می پسندد
آزارش نده
او را خواهی دید
16-17
روز عالی
کمی ناراحتی
تو را دوست دارد
به فکر آرزو ها باش
تفکری باید
بعد از ظهر خوبی است
اولین معشوق تویی
17-18
در فکر تو است
در اعمالت یاور توست
بقیه درباره تو می گویند
دیدار با یار
خبر غیر منتظره
وقت را در نظر بگیر
خیانت نکن
18-19
برایش ارزش داری
صبر کن
عشق و ازدواج
نامه ای در راه
دوست تو می آید
تو را دوست دارد
ازدواج
19-20
او را کمک کن
انتظار
تهدید
در انتظار هستی
جنب و جوش زیاد
خبری نیست
درد دل با هر کس نکن
20-21
قرار غیر مترقبه
خیانت کار هستی
دیدار با دوست قدیمی
در فکر فردا
بعد از ظهر خوب
به کار ها فکر کن
در سختی خواهی بود
حرف درباره توست
گفتگو درباره تو
شب هولناک
در استرس
گفتگو درباره تو
خیانت نکن
به فکر خود باش
22-23
کلام درباره تو
به رفتار تو اهمیت می دهد
پیشامد خوب
کلام درباره تو
در انتظار کسی هستی
مشاهده یار
به بقیه توجه نکن
23-24
خوابت را می بیند
خوابی دل نشین و زیبا
خواب خوب
به ذهنت می رسد
ازدواج
شاد کامی
مراقب خود باش

 

بیشتر بخوانید >>>  برای اولین بار 2 فال روزانه آنلاین هوشمند براساس روز تولد

فال عطسه

توضیحی درباره فال عطسه و شیخ بهایی

یکی از مطالبی که بسیاری را به خود جذب مي كند، موضوع فال است. در بین فال های مختلف، فال عطسه از جایگاه پر اهمیتی برخوردار شده است. همان طور که دیدید این بازی (فال عطسه) آن قدر هم پیچیدگی ندارد لکن با این حال از نظر مخاطبان جالب تشخیص داده گردیده است. چه بسا این جذابیت فال عطسه ازباب آن باشد که این طالع بینی تماما پیش بینی نشده است و حتی در صورتی که یک ساعت دیرتر یا زودتر عطسه نمایید تمام چیز در فال عطسه تغییر مي نمايد. در مورد فال شیخ بهایی هم همین بس که با یک کلیک عملیات اسرار آمیز فال شیخ بهائی شروع می شود و در نهایت در عین ناباوری طالع خوب یا ناخوشایند فال شیخ بهائی شما معین می شود.
واقعا در فال ازدواج شیخ بهائی علی رغم فال عطسه شما با یک سری عملیات از قبل برنامه ریزی گشته مواجه می گردید که می توانند برای شما جالب باشند. از این جهت می توان نقدی بر فال های عطسه ای که تا کنون طراحی گردیده اند نسبت به فال شیخ بهایی تذکر داد. در صورتی که این ها به شکلی آفریده شوند که کاربر در هنگام انجام به شیوه اتوماتیک مثل فال شیخ بهائی حاصل را ببیند و مثل الان نباشد که بایستی در جدولی عریض و طولانی به دنبال گمشده خویش بگردد، مسلما این کار برای او جالب تر شده و خیلی بیشتر اشخاص جذب این بازی سرگرم کننده خواهند گشت.
از بین این سرگرمی ها فال عطسه و فال شیخ بهایی محاسن و معایب مخصوص به خود را دارد. واقعیت این است که محاسن فال عطسه و فال شیخ بهایی طوری است که باعث شده این دو فال در فضای مجازی در رتبه ی بالایی قرار گیرند. مثلا یکی از محاسن فال ازدواج شیخ بهایی این است که استفاده از آن بسیار ساده بوده و رسیدن به نتیجه نهایی هیچ پیچیدگی و مقدمات خاصی لازم ندارد. این نکته بسیار نکته ی کلیدی می باشد. اگر فال مورد نظر مانند فال عطسه و فال ازدواج شیخ بهائی باشد، طرفداران بیشتری پیدا کرده و افراد برای انجام آن به زحمت نمی افتند.

بیشتر بخوانید >>>  استخاره آنلاین با قرآن کریم : آنلاین استخاره بگیرید + فال قرآن

فال عطسه

فال شیخ بهائی و فال عطسه حقیقی یا سرگرمی؟

نکته ی آخری که گفتم را شاید بتوانم به تمامی موارد مشابه فال شیخ بهایی و فال عطسه تعمیم دهم. در حقیقت تمام این ها صرفا جهت سرگرمی بوده و هیچ کدام نمی توانند واقعیت های زندگی ما را نشان دهند و مانند یک پیش گویی جادویی برای ما عمل کنند. به همین جهت طراحان جهت تطبیق بر زندگی اکثر افراد و راضی نگه داشتن مخاطب معمولا از جملاتی کلی استفاده می کنند و یا حتی دیده شده که در مواردی فقط نتایج مثبت و امیدوار کننده از فال هایی مشابه فال ازدواج شیخ بهائی و فال عطسه به دست می آید.
فال شیخ بهایی و فال عطسه و هر گونه موارد مشابه که اکنون بسیار زیاد شده و خصوصا در فضای مجازی به شکل های گوناگون رواج یافته، نمی توانند واقعیت های زندگی را به ما نشان دهند. این نکته بسیار حائز اهمیت بوده و باید همواره در هنگام استفاده از این گونه موارد آن را به خاطر داشته باشیم. بسیاری از این موارد مانند فال شیخ بهایی و فال عطسه بر اساس الگوریتمی خاص عمل می کنند و در بسیاری از موارد دیده شده که طراح فال ازدواج شیخ بهایی برای این که مشتری و فال گیرنده را راضی نگه دارد در نتایج جملات مثبت و امیدوار کننده را می گنجاند و مطلب منفی قرار نمی دهد.
مثلا شما همین فال عطسه و فال شیخ بهائی را که در همین صفحه برای شما توسط هوش پارسی آماده شده ملاحظه بفرمایید. همان طور که می بینید اکثر نتایج کلی بوده و هر کسی می تواند بر مصداق معینی که خودش می خواهد آن را پیاده کند. با این کار طراح فال عطسه قصد دارد تمام مخاطبین خود را راضی نگه داشته و آن ها را متقاعد کند که این جدول برای آن ها مفید بوده و نتیجه صحیحی را برای آن ها ارائه می دهد. همچنین در فال شیخ بهایی نیز همین طور است.
در مورد فال عطسه یا فال ازدواج شیخ بهایی مطلب زیاد میباشد، اما این نکته ی مهم که توجه به محتوا و غایت این فال ها است، پر اهمیت ترین نکته می باشد. نکته ای که به دفعات در تریبون های گوناگون به آن اشاره گشته است. اخطار های لازم توسط کارشناسان داده شده، لکن کسانی هنوز هستند که نظر آن ها نسبت به فال شیخ بهایی و انواع مشابه آن اصلاح نشده است. حقیقت این است که باید به همین نوع سرگرمی ها همچون فال عطسه فقط و فقط به عنوان سرگرمی بنگریم و هیچ گاه فریب بعضی از فریبکاران را نخوریم.
یک نکته ی پر اهمیت در مورد فال عطسه و فال عروسی شیخ بهائی این است که این دو موضوع از جمله ی پر طرفدار ترین و جالب ترین موضوع ها در فضای مجازی به شمار می آیند. هرکس با این دو، تا کنون برخوردی نداشته باشد برایش این سوال پیش می آید که به چه طریق این دو می توانند این قدر جذاب باشند، اما چنانچه کمی از آن ها استفاده کند می بیند که چقدر جالب هستند. فال شیخ بهایی با طرز انجام اسرار آمیز و همچنین فال عطسه با جدول بسیار عجیب و جالب و نتایج جالب تر خود تمام مردم را به حیرت وا می دارد. امیدوارم از آن لذت ببرید.

لطفا اشتراک گذاری نمایید