چقدر اهل پازل بازی هستید ؟ اگه تا حالا بازی پازل انجام داده باشید احتمالا بازی پازل لوله کشی رو هم می شناسید یک بازی فکری آنلاین جذاب و در عین حال کمی سخت که سرعت عمل نسبتا بالایی رو هم می طلبه ولی آن چنان جذاب هست که حداقل یک بار ارزش بازی کردن رو داشته باشه . ولی بعید می دونم یک تیزهوش بعد از یک بار بازی کردن این بازی فکری جذاب معتاد این بازی پازل  نشه .

بازی آنلاین فکری جذاب پازل بازی 1علاوه بر بازی پازل لوله کشی یک جورچین ساده ولی متفاوت با بقیه ی جورچین ها رو هم می تونید در همین صفحه بازی کنید و علاوه بر این هشت بازی آنلاین فکری جذاب پازل دیگه رو هم می تونید در پایین صفحه ببینید و به هر کدوم که علاقه داشتید کافیه روی عکس یا لینکش کلیک کنید .

پازل بازی جذاب

پازل بازی اول : بازی آنلاین لوله کشی (فکری)

برای انجام این پازل چند نکته رو باید بدونید : اول این که در هر مرحله یک تعداد مشخصی لوله رو باید از خروجی شیر تا نا کجا آباد هدایت کنید مثلا در مرحله اول بیست تا لوله ی پشت سر هم نکته بعدی این که تو این بازی آنلاین فکری جذاب سه بار می تونید اشتباه تون رو اصلاح کنید (اون آچار کنار بازی پازل) نکته سوم میگه لوله های چهار طرفه از هر طرفی آب واردش بشه باید بدون تغییر جهت از طرف دیگرش خارج بشه نکته ی آخر هم این که لوله های بی خودی رو بذار یک گوشه که تو دست و پا نباشه پس بسم الله …

بیشتر بخوانید >>>  مکعب روبیک: آموزش روبیک+ فرمول مکعب روبیک

لطفا  تا شروع پازل بازی کمی صبر کنید . . .
برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید

دانلود بازی پازل فکری جذاب لوله کشی

بازی آنلاین فکری جذاب دوم :یک جورچین زیبا و متفاوت

حتما تا حالا برای یک بار هم که شده از این جور جورچین ها بازی کردید این هم مدل آنلاین پازل هست ، یک بازی آنلاین فکریجذاب که نیاز به توضیح خاصی هم نداره

لطفا تا بارگذاری کامل بازی پازل کمی صبر نمایید . . .
برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید

دانلود بازی آنلاین فکر ی جذاب جورچین

علاوه بر 2 تا پازل بازی بالا تعدادی پازل بازی دیگه رو هم برای شما آماده کردیم که لیست این بازی های فکری رو در پایین می بینید.

پازل بازی جذاب

تاثیراتی که انجام پازل بازی آنلاین فکری جذاب در رشد کودک دارد

این مبحث را با روایتی از نبی مکرم اسلام شروع می کنیم تا به صورت عمیقی متوجه اهمیت بازی برای کودکان شویم . پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد ( ص ) می فرمایند : بسیار پسندیده و نیکو می باشد که کودک در سن کم بازی گوش و با فعالیت باشد تا این ویژگی وی شخصیتی را در او خلق کند که خود نگهدار و دارای صفت ایستادگی باشد .
مواقعی تصورات پدر و مادر ها بر این است که پازل بازی و یا انواع بازی آنلاین فکری جذاب دیگر چیزی جز اتلاف وقت برای کودک شان در پی ندارد . این باور ، اندیشه ای بسیار غلط می باشد . بر اساس تحقیقات صورت گرفته بازی ( چه بازی آنلاین فکری جذاب مانند پازل بازی و چه دیگر بازی ها ) نقشی اساسی در رشد فکری و جسمی کودک بازی می کنند و این امر این نکته را برای ما گوش زد می کند که نباید از تاثیرات مهم بازی های کودکانه مانند پازل بازی و دیگر بازی آنلای فری جذاب دیگر غافل شویم .
در واقعیت بازی کردن ( چه پازل بازی آنلاین فکری جذاب چه هر بازی مفید دیگری ) جزیی از ذات و شخصیت هر کودک می باشد حال اگر این بازی فکری آنلاین جذاب باشد چه بهتر مانند بسیار از پازل بازی های موجود که می توانند نقش مفیدی بر ذهن کودک حک کنند در حقیقت والدین باید نگران جذب شدن فرزندانشان به بازی آنلاین غیر فکری و حتی در مواردی خشونت بار باشند بازی هایی که امروزه بسیار گسترده و فراگیر شده اند و به راحتی در دسترس کودکان قرار می گیرند .
از مهم ترین بازی های مفید فکری می توان به بازی های آنلاین فکری جذاب که به وفور در فضای اینترنت و به طور ویژه در وب سایت هوش پارسی وجود دارد اشاره کرد . که درصورت استفاده مکرر و البته نه به صورت افراطی می توان تاثیرات آن را بر ذهن و فکر خود مشاهده نمود و همانطور که بیان شد نباید پازل بازی یا هر بازی آنلاین فکری جذاب دیگری به صورت افراطی مورد استفاده قرار گیرد .
کودک در هنگام بازی فکری آنلاین جذاب مانند پازل بازی و حتی بازی های غیر کامپیوتری احساسات خود مانند غم و شادی و خشم و ناراحتی خود را به راحتی بروز می دهد . بازی را می توان تلاشی دانست از جانب کودک برای ورود به دنیای شلوغ بزرگ سالان لذا از اهمیت آن در رشد کودک خویش آگاه باشید .
در پایان و به عنوان نتیجه گیری نهایی باید این نکته را متذکر شویم که برای شناسایی ویژگی های خاص ذاتی کودک خویش و هم چنین برای ایجاد شخصیتی مشابه شخصیت خود در کودکتان باید پا به پای او بازی کنید چه بازی فکری آنلاین جذاب باشد همانند پازل بازی و چه فوتبال بازی کردن در زمین ورزشی باید با او وقت بگذرانید تا کودکی دارای شخصیت مستحکم داشته باشید .

لطفا اشتراک گذاری نمایید