مجموعه ای از بهترین بازی های فکری آنلاین مثل بازی آنلاین جورچین بازی زیبای خارج کردن ماشین از پارکینگ با جابه جا کردن ماشین های دیگر و چندین بازی فکری دیگر که امیدواریم خوشتون بیاد. دو تا بازی آنلاین اول جورچین هستند که در همین صفحه می تونید بازی کنید و بقیه ی بازی ها هم با توضیحات بازی در پایین صفحه قراردارند از هر کدوم که خوشتون اومد فقط کافیه روی لینک یا عکسش کلیک کنید(بازی فکری آنلاین) .

بازی فکری آنلاین بازی آنلاین جور چین 2بازی فکری آنلاین اول : بازی جورچین ببر

یک بازی آنلاین جورچین نسبتا سخت که توصیه می کنم اگه جورچین باز نیستید بهتره از جورچین آنلاین دوم که کمی پایین تر می بینید شروع کنید ولی خوب اگه این کاره هستید بازی جورچین ببر خوراک خودتونه . پس تصمیم گیری به عهده ی خودتون . . .

لطفا تا بارگذاری کامل بازی آنلاین جورچین کمی صبر نمایید  . . .

 برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید

بازی آنلاین جورچین دوم : یک بازی فکری آنلاین کامل با مراحل مختلف

بازی فکری دوم هم یک بازی جورچین هست . یکم از قبلی آسون تر ه ولی چندین تصویر مختلف و چندین سطح یا همون  level داره از ویژگی های دیگه ی بازی می تونم به تایمر ، نشاندن تعداد جا به جایی ها ی صحیح  (correct) و تعداد کل جا به جایی ها (turns) اشاره کنم . در مجموع یک جورچین کامل به حساب میاد که امیدوارم ازش راضی باشید .

بیشتر بخوانید >>>  یک بازی تمرکز حواس و اعصاب دیوانه کننده (بسیار جذاب)

لطفا کمی صبر کنید تا بازی آنلاین جورچین بارگذاری شود . . .

برای انجام مجدد بازی صفحه را ریلود کنید و بر روی quit کلیک نکنید چراکه از این صفحه خارج خواهید شد.

 برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید


امیدوارم که از بازی های فکری بالا رضایت کامل داشته باشید ولی خوب اگه  لذت نبردید هیچ اشکالی نداره چون 8 تا بازی فکری آنلاین دیگه رو هم برای شما آماده کردیم.

بازی فکری آنلاین جورچین

بازی فکری در تربیت کودکان چه تاثیری خواهد داشت

آیا می‌دانید یکی از دلایلی که در یکی دو دهه گذشته باعث جدایی بین فرزندان و والدین شده است ، این است که برخی والدین به دلیل مشغله زیاد ، دیگر فرصت بازی کردن با فرزندانشان را ندارند ؟
امری که در سال های اخیر بسیار رو به رشد بوده است و در حال شیوع بیش تر می باشد فاصله گرفتن کودکان از پدر ها و مادر ها می باشد . امروزه بازی آنلاین جورچین یا هر بازی فکری آنلاین دیگر جزو بهترین بازی های متناسب با سن کودکان شمرده می شود در حالی که در کنار پدر و مادر بودن برای کودک بسیار پر اهمیت تر است .

بازی فکری آنلاین جورچین

 دلیل روی آوردن کودکان به بازی فکری آنلاین (مثلا بازی آنلاین جورچین)

شاید بتوان مهم ترین دلیل روی آوردن کودکان به بازی فکری آنلاین همانند بازی آنلاین جورچین و دیگر بازی های فکری این گونه بیان کرد :  درگیری های شغلی بیش از حد والدین مخصوصا پدرات علت اصلی روی آوردن کودکان به جایگزین هم بازی برای خود است و چه هم بازی بهتر از بازی های رایانه ای همانند بازی آنلاین جورچین و در نتیجه کودکان روی به بازی های فکری می آورند که البته خوش بختانه در این بین بازی فکری آنلاین نظیر بازی آنلاین جورچین می تواند تاثیرات خوبی بر رشد ذهنی کودک بگذارد ولی از طرفی هم کم نیستند بازی هایی که خشونت و طغیان گری و دیگر اخلاقیات مخرب را به کودکان تلقین می کنند .
موج انواع بازی فکری آنلاین همانند بازی آنلاین جورچین و بسیاری از بازی های کامپیوتری دیگر موجب این شده است که متاسفانه امروزه اکثر پدر و مادر ها در پی کسب نیاز های مادی خود و کودکشان باشند تا برآوردن دیگر احتیاجات روحی کودکان این درحالی است که بازی کردن با کودک باعث نزدیکی اعضای خانواده به هم و در نتیجه آشنا شدن والدین با خلقیات کودک و تاثیر گرفتن کودک از اخلاق و رفتار والدین می شود که این خود بسیار موثر تر از انجام بازی های رایانه ای مفید حتی بازی فکری آنلاین مانند بازی آنلاین جورچین خواهد بود .
انجام بازی فکری آنلاین ( مانند بازی آنلاین جورچین ) و دیگر بازی ها با کودک هم چنین باعث می شود والدین نیز از دنیای پر مشغله ی خود کمی خارج شوند و طعم زندگی آرام را بچشند .در بازی فکری آنلاین و هر بازی فکری دیگر انجام فعالیت مغزی بسیار مهم می باشد امری که باعث رشد فکری کودک خواهد شد . بی شک انجام بازی های فکری آنلاین و آفلاین ( مانند بازی آنلابن جورچین و دیگر بازی ها ) نتایج مهم و مفیدی بر فکر و ذهن وی خواهد گذاشت که نباید نادیده گرفته شود .

بیشتر بخوانید >>>  2 بازی پازل آنلاین جذاب : بازی انلاین پازل جورچین و بلوکه

بازی فکری آنلاین جورچین

تاثیر بازی جورچین و بازی فکری در آینده کودک

برخلاف باور عموم که بازی ا برای کودکان تنها سرگرمی و کاری برای پر کردن اوقات فراغت می دانند مطالعات انجام شده نشان دهنده این است که بازی های خاصی می توانند باعث رشد فکری و ذهنی در کودکان می شوند . بازی فکری آنلاین مانند بازی آنلاین جورچین می توانند در این طبقه دسته بندی شوند . بازی فکری آنلاین و انواع دیگر بازی های مفید می توانند باعث تخلیه هیجانات کودکان ، تقویت قدرت هوشی و از همه مهم تر موجب یادگیری می شود . کسب مهارت های حاصل از بازی فکری آنلاین مانند ( بازی آنلاین جورچین ) و دیگر بازی ها زندگی فردی کودک را به شدت در آینده تحت تاثیر خود قرار می دهد .
علاوه بر موارد یاد شده انجام بازی فکری آنلاین ، بازی آنلاین جورچین ، بازی هایی که به فعالیت بدنی احتیاج دارند و . . . کودک را در کانون توجهات قرار می دهد و این نیاز توجه را در کودک اقناع می کند تا این نیاز به شکل های نامناسب و عقده مانند بروز ظاهری پیدا نکنند و حس مهم و ارزشمندی در وی القا شود .

لطفا اشتراک گذاری نمایید