امیر غفور جوان جویای نام والیبال ایران و قطر پاسور تیم ملی والیبال را همه با اسپک های استثنایی اش در مسابقات لیگ جهانی و جام جهانی به یاد می آورند. ابتدا بیوگرافی امیر غفور را با هم می خوانیم و در ادامه گالری عکس وی را با هم می بینیم ولی قبل از آن پیشنهاد می کنم حتما مصاحبه جذاب امیر غفور را بخوانید.

امیر غفور عکس امیر غفور در برابر برزیل

مصاحبه با امیر غفور

یک مصاحبه متفاوت با امیر غفور که پیشنهاد می کنیم حتما آن را بخوانید. برای مطالعه این مصاحبه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مصاحبه با امیر غفور

امیر غفور عکس امیر غفور

خلاصه بیوگرافی امیر غفور

ابتدا بیوگرافی امیر غفو را به طور خلاصه با هم می خوانیم :

نام : امیر
نام خانوادگی : غفور
نام تیمی :   A.GHAFOUR
تاریخ تولد : 1370/3/16
محل تولد : کاشان
وضعیت تاهل : مجرد
زبان : فارسی
موقعیت تیمی : قطر پاسور
قد : 203 سانتی متر
وزن :  90 کیلوگرم
ارتفاع اسپک : 354 سانتی متر
ارتفاع دفاع : 334 سانتی متر
حضور در المپیک : 0
حضور در مسابقات جهانی : 1
باشگاه کنونی : باریج اسانس

امیر غفور عکس امیر غفور

بیوگرافی کامل امیر غفور

امیر غفور در سال 1370 در شهر کاشان متولد شد. او والیبال را از سال 1383 از مدرسه راهنمایی شروع نمود. در مدرسه ی آنها فقط والیبال، هندبال و پینگ پنگ آموزش داده می شد و او مجبور بود انتخاب کند و از میان این رشته ها والیبال را انتخاب نمود. فعالیت او در حد مدارس بود تا زمانی که مربی استقلال آمد و او را انتخاب نمود، اما به دلیل این که درسش خوب بود قبول نکرد. اما در تابستان همان سال والیبال را دوباره آغاز نمود و این گونه بود که وارد دنیای حرفه ای والیبال شد. به گفته ی خود امیر غفور والیبال را از زمان بهنام محمودی دنبال می کرده است و او را به عنوان یک بازیکن خوب که والیبال ایران را به ایران شناساند می شناسد. او یکی از ستاره های والیبال ایران می باشد. او مرد شماره 10 تیم ملی والیبال ایران است و توانست در مدت زمان اندک به یک ستاره جهانی بدل شود. امیر غفور در مسابقات انتخابی المپیک در سال ۱۳۹۱ در بازی مقابل ژاپن به عنوان امتیاز آورترین بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران شناخته گردید. همچنین در لیگ جهانی سال 2013 در بازی برابر آلمان به عنوان امتیازآورترین بازیکن شناخته شد و در مجموع امتیاز آور ترین بازیکن ایران در لیگ جهانی بود. درباره ی لژیونر شدن امیر غفور می گوید که حتما اگر فرصتش پیش بیاید و مشکل سربازی اش حل بشود یکی از اهدافش رفتن به اروپا و لیگ های معتبر دنیا می باشد.

بیشتر بخوانید >>>  8 نکته جالب از زندگی فرهاد قائمی + بیوگرافی و جدیدترین عکس ها

امیر غفور عکس امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور : تاثیرگذارترین مربیان

در مورد مربی های خود امیر غفور می گوید که ست کوویچ خیلی برای او زحمت کشید و والیبالش را مدیون اوست. ولی ولاسکو در میدان بزرگتری به او ارزش داد. به گفته ی خودش ولاسکو پیش از این که او را به تیم ملی بزرگسالان دعوت نماید بازی او را در لیگ و تیم ملی جوانان دیده بود و اعلام نموده بود که به وی اعتماد دارد و مانند دیگر مربیان به دنبال اسم و رسم بازیکن نمی باشد.

امیر غفور عکس امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور : خانواده

امیر غفور همیشه بیان می کند که نیمی ازموفقیت هایش رامدیون خانواده اش می باشد. پدر امیر غفور از همان ابتدای ورودش به والیبال سر تمرین او حاضر می شد و از نزدیک کار او را تماشا می کرد و باعث دلگرمی او می شد. همچنین مادرش نیز زحمات بسیاری برای او کشیده است. در انتها جمله ای از این بازیکن جوان تیم ملی در باره ی خانواده اش را با هم می خوانیم : امیدوارم بتوانم یک طوری زحمات آن ها را جبران نمایم، هرچند که نمی شود زحمت پدر و مادر را جبران نمود اما امیدوارم گوشه هایی از آن را جبران نمایم.

بیشتر بخوانید >>>  جدیدترین سریال های ایرانی ... آپدیت شده سری جدید

امیر غفور عکس امیر غفور

گالری عکس امیر غفور

عکس های امیر غفور طرفداران زیادی دارد مخصوصا حالتی که بعد از زدن اسپک برای او پیش می آید دیدنی است.

امیر غفور و سید محمد موسویعکس امیر غفور در آغوش سید محمد موسوی در کنار کواچ

آبشار امیر غفورآبشار

بیوگرافی امیر غفور دریافت توپدریافت کننده قدرتی

امیر غفور در کت و شورت ورزشیعکس با کت و شرت ورزشی!!!

عکس جدید امیر غفورعکس والیبالیست تیم ملی

امیر غفور عکس امیر غفور در برابر برزیلعکس امیر غفور در تقابل با مدافعان برزیل

لطفا اشتراک گذاری نمایید