مجموعه ای از بهترین بازی های پازل آنلاین رو که در خانواده ی بازی های فکری جای می گیرند برای شما آماده کردیم . این سری از بازی های انلاین که به پازل های چالش برانگیز معروفند با وجود سختی پازل در مراحلی از بازی به علت جذابیت بسیار زیادی که دارند طرفداران زیادی دارند به همین خاطر توصیه می کنم حتما برای یک بار هم که شده این 2 بازی پازل آنلاین رو تجربه کنید شاید نبوغ شما در این زمینه کشف شود .

بازی پازل آنلاین بازی انلاین پازل 1بازی پازل آنلاین اول : خروج از پارکینگ

یکی از معروف ترین بازی های پازل انلاین و در عین حال یکی از چالشی ترین ها همین خارج کردن هدف از محیط بسته است مثل خارج کردن ماشین از پارکینگ که اتفاقا بازی پازلش رو هم در پایین صفحه می بینید اگه دوست داشتید اون رو هم بازی کنید . این یکی بازی پازل مراحل زیادی داره که بعید می دونم کسی به مراحل بالا برسه ولی اگه تونستید برسید دیگه خودتون رو دست کم نگیرید چون شما یک نابغه محسوب می شوید .

لطفا تا بارگذاری کامل بازی پازل آنلاین کمی شکیبا باشید . . .

 برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید

دانلود بازی انلاین پازل خروج از پارکینگ

بازی پازل آنلاین دوم : جورچین

یک پازل آنلاین ساده ولی نه خیلی ساده ، یک پازل جورچین که می تونید تعداد تکه عکس های پازل رو خودتون مشخص کنید . علاوه براین اگه روی show hints  کلیک کنید کارتون راحت تر می شه چون تکه عکس ها شماره دار می شوند و راحت تر می تونید این بازی انلاین رو حل کنید .

بیشتر بخوانید >>>  بازی پازل آنلاین پارک ماشین و جورچین ساده

لطفا یکم صبر کنید تا بازی پازل به طور کامل بارگذاری بشه . . .

برای انجام این بازی فلش بهتر است از مرورگر های موزیلا فایر فاکس یا کروم استفاده کنید

دانلود بازی پازل آنلاین جورچین

اگه بازی های پازل بالا رو انجام دادید و خوشتون اومده  8 تا بازی پازل آنلاین دیگه رو هم می تونید امتحان کنید . لیستش رو در پایین صفحه می بینید هرکدوم رو که تمایل داشتید فقط کافیه روی لینک یا عکسش کلیک کنید .

باز پازل آنلاین جذاب

تاثیرات بازی پازل آنلاین ( یا همان بازی انلاین پازل ) در رشد کودکان

اول از همه باید ببینیم که بازی چیست ؟ به هر نوع فعالیت جسم یا ذهن ( مانند بازی پازل آنلاین یا همان بازی انلاین پازل ) که در گروه یا به صورت فردی انجام گیرد و در عین حال باعث لذت بخشی و شادابی کودک شود و بتواند نیاز های وی را بر طرف کند اطلاق می شود . امروزه بازی معنای گسترده تری را دارا می باشد اما تعریف اصولی و علمی آن همانی است که در سطر قبل ملاحظه کردیم . در هنگام انجام بازی انلاین پازل ( بازی پازل آنلاین ) یا بازی های دیگر هر کودکی می تواند تعدادی از خصوصیات خود را به دیگران بنمایاند که از آن جمله می توان به نقاط ضعف و حتی نقاط قوت شخصیتی کودک اشاره کرد . هم چنین در حین بازی کودک تمایلات خویش از قبیل دستور دادن یا حتی دستور گرفتن ، درون گرا بودن یا برون گرا بودن و شادی ها و غم های خود را به نمایش می گذارد . در حقیقت بازی مثل یک بازی پازل آنلاین ( یا همان بازی انلاین پازل ) ماکتی از زندگی آینده و ویژگی های رفتاری هر فرد در بزرگ سالی خواهد بود .

بیشتر بخوانید >>>  2 بازی پازل اعتیادآور برای کامپیوتر : آجرکشی و پرتابه

بازی در رشد فکری و احساسی کودک موثر است . در حقیقت انجام بازی پازل آنلاین ( یا همان بازی انلاین پازل ) این قدرت را در کودک تقویت می کند که بتواند در بروز احساسات درونی خود توانا شود .

هم چنین انجام بازی پازل آنلاین ( بازی انلاین پازل ) در رشد یافتن اجتماعی کودک موثر است به این گونه که باعث ارتباط یافتن کودک با اجتماع و اطراف خود می شود هم چنین در بروز استعداد ها و خلاقیت های نهفته در وجود وی نقش بسزایی ایفا می کند .
در حقیقت بازی پازل آنلاین ( بازی انلاین پازل ) یا هر بازی دیگر این امکان را به کودک می دهد که هم چون بزرگ تر ها بتواند شکست را درک کند و با آن مقابله کند و از طرفی نیز طعم شیرین پیروزی ها را نیز بچشد تا تجربه کافی از سختی و مشکلات و همچنین پیروزی ها کسب نماید .

پر واضح است که بازی پازل آنلاین ( یا همان بازی انلاین پازل ) و دیگر بازی های فکری و مفید دیگر در رشد روحی کودک نقشی اساسی ایفا می کند و به هماهنگی دستگاه های بدن هم چون هماهنگی عصب و عضله کمک خواهد کرد و البته که بازی های رایانه مانند بازی انلاین پازل در این مورد مصداق بارز است . همانگونه که جسم کودک به شد و نمو احتیاج دارد ذهن و اندیشه وی نیز باید به کمک بازی پازل آنلاین یا هر بازی فکری دیگری رشد نماید . در دسترس بودن بازی انلاین پازل و از طرفی طراحی حرفه ای و اصولی بازی های پازل آنلاین باعث شده است تا این دسته بازی های پازل تاثیری به مراتب بیشتر از دیگر روش های رشد فکر کودک داشته باشد امری که اگر پدر و مادر ها از آن غافل باشند شاهد تاثیرات منفی آن در سال های نه چندان دور خواهند بود .

بیشتر بخوانید >>>  جدول سودوکو آنلاین سخت، متوسط و آسان+دانلود

باز پازل آنلاین جذاب

تاثیر بازی پازل آنلاین ( بازی انلاین پازل ) در رشد فکری کودکان

همانطور که گفته شد بی شک نمی توان از تاثیر انکارناپذیر و شگرف انواع بازی های فکری مانند بازی انلاین پازل یا همان بازی پازل آنلاین در رشد فکری و ذهنی کودک به راحتی گذر کرد و آن را نادیده گرفت . بازی پازل آنلاین ( بازی انلاین پازل ) عملکرد فکری و بر اساس هوش را در کودکان قدرت می بخشد و به طور موثری پایه های یادگیری زبان در کودک را پایه ریزی می کند و باعث تقویت قدرت تفکر در وی می شود .
چه بازی پازل آنلاین ( بازی انلاین پازل ) باشد و چه دیگر بازی ها ، هرکدام به نوبه خود فضایی را برای کودک فراهم می کند تا طعم تلخ شکست و همچنین طعم شیرین پیروزی را بچشد ، تجربه های منفی و مثبت کسب نماید و با استفاده از قدرت تخیل خود مسایل هرچند کوچک در بازی پازل آنلاین و دیگر بازی های فکری را به خوبی تجزیه و تحلیل نماید . این مسئله نتیجه مهم و مفیدی را در پی دارد و آن این است که در بزرگ سالی دارای اعتماد به نفس کافی برای حل مشکلات و مسایل زندگی شخصی خود می باشد و از این که در برابر مشکلات ایستادگی کند واهمه ای ندارد .

لطفا اشتراک گذاری نمایید