تو این پست دو تا از کاردستی های جالب رو واستون آماده کردیم که قطعا نظر شما رو جلب می کنه. یکی از این ایده های جالب مجسمه هایی زیبا از میوه ها است و کاردستی جالب دیگه کارت پستال های قلب هستند حتما ادامه مطلب رو ببینید.

کاردستی های جالب

ایده های جالب : کاردستی های جالب با میوه ها

مجسمه های میوه ای که توسط دستان هنرمند رومانیایی به اجسام آشنایی ساخته شده اند. در ادامه تعدادی از همین کاردستی های جذاب را با هم خواهیم دید، تصاویر واقعا زیبایی که از دیدن آن ها قطعا ایده های جالب به ذهن شما خطور خواهد نمود و با می توانید کاردستی های جالب مخصوص خودتان را آماده نمایید.

کاردستی های جالب جذاب

کاردستی های جالب و دیدنی

کاردستی ها

کاردستی های جالب و ناب

کاردستی

کاردستی های جالب با توضیحات

کاردستی های جالب و جدید

کاردستی های جالب با عکس

 

ایده های جالب : کارت پستال های قلب

البته که وب سایت هوش پارسی مخاطب کودک و نوجوان هم دارد. در همین پست، برای مخاطبان کم سن وسال هوش پارسی، دست به کار گردید ساده ای داریم. کافی ست چند کاغذ رنگی و یک مقوای سفید داشته باشید. چنانچه کارت پستال قلبیِ تصویر بالا را دوست دارید، با ادامه ی موضوع همراه هوش پارسی شوید.

وسایل مورد لازم

وسایل زیادی مورد نیاز نیست:
چند کاغذ و یا مقوای رنگی به رنگ های صورتی، قرمز و سرخابی
یک مقوای سفید
قیچی و کاتر و چسب

بیشتر بخوانید >>>  ساخت کاردستی و وسایل تزیینی با مواد دور ریختنی و وسایل بازیافتی

کافی ست با کاتر، روی مقوای سفید رنگ، برش هایی موازی بزنید و باریکه های بریده شده از مقواهای رنگی را طوری از داخلِ همین برش ها رد نمایید که طرح یک قلب ایجاد شود. کارت پستال خود را با هر پیامی که دوست دارید، داخل پاکت نامه قرار دهید. به همین راحتی و به همین زیبایی!

آموزش کاردستی های جالب

آموزش کاردستی های جالب و جدید

امیدواریم از ایده های جالب و کاردستی های جالب که برای شما عزیزان آماده نموده ایم لذت برده باشید. در بخش نظرات منتظر نظرات سازنده و همچنین ایده های ناب و جالب شما هستیم .

لطفا اشتراک گذاری نمایید