جدیدا در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحات جدیدی به وجود آورده اند که در آن ها بچه پولدارهای تهرانی عکس هایی از خود و ماشین ها، زیورآلات، جواهرات و وسایلی از این قبیل به نمایش می گذارند. این حرکت در چند سال پیش توسط کاربران خارجی اینستاگرام صورت گرفت و برخی از بچه پولدارهای تهران از این ایده استفاده کردند.

اینستاگرام بچه پولدارهای تهران

شاید در ابتدا که این عکس ها را ببینید فکر کنید که این تصاویر مربوط به کشورهای اروپایی یا کشورهای عربی مثل امارات متحده عربی باشد ولی این طور نیست. این تصاویر مربوط به جماعت بسیار محدودی از افرادی است که به قول معروف پولشون از پارو بالا میره و بیشتر برای خودنمایی و فخرفروشی این تصاویر را به نمایش می گذارند. اما آیا انتشار دادن همچنین تصاویری نشانه چیست؟

البته که بسیاری از این تصاویر چون در فضاهای داخلی گرفته شده است دقیقا مشخص نیست . همچنین خودروهایی که وارداتی هستند در این تصاویر با پلاک های فارسی بسیار خودنمایی می کند.

عبارتی که گزارش نویس تایمز در مورد بچه پولدارهای تهران نوشت . . . . . . ” نوکیسه ها ” بود. پس از انتشار این پیچ در صفحه مجازی در مدتی کوتاه هزاران دنبال کننده را جذب خود کرد. این گونه افراد بیش از اینکه مورد توجه رسانه های داخلی قرار بگیرند مورد تجه رسانه های غربی همانند ” بی بی سی فارسی ” قرار گرفت.

بیشتر بخوانید >>>  تبلیغات در هوش پارسی

موارد که این افراد در پیج خود از آن عکس منتشر می کنند همانند برج‌های غول پیکر و بلند با معماری‌های لوکس و نورپردازی‌های عجیب و غریب، استخرهای سرپوشیده و روباز با امکانات باور نکردنی، ساعت‌های قیمتی، اتومبیل‌های میلیاردی و رستوران‌های گران‌ قیمت می باشد. البته که انتشار دادن این تصاویر بیشتر باعث ایجاد حسادت و رقابتی می شود که هرکس سعی می کند که نشان دهد از بقیه بچه پولدارتر است.

بچه پولدارهای تهران

عکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران

عکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران

بچه پولدارهای تهران

بچه پولدارهای تهران

بچه پولدارهای تهران

پیج اینستاگرام بچه پولدارهای تهران

بچه پولدارهای تهران

بچه پولدارهای تهران

لطفا اشتراک گذاری نمایید