امروز میخوام ساخت کاردستی با بطری نوشابه و انواع بطری های پلاستیکی رو بهتون یاد بدم تا بتونید توی خونه و با بطری های خالی که دارید کاردستی های جالبی درست نمایید و از هنر و سلیقه تون بهترین کاربرد رو ببرید و از همین کاردستی ها در تزیین خانه و به عنوان دکوری استفاده نمایید. با این آموزش قشنگ و متفاوت همراهم باشید.

کاردستی با بطری نوشابه
آموزش ساخت کاردستی با بطری نوشابه

درست کردن کاردستی با بطری عمل بسیار راحتیه، شما میتونید توی خونه وبا کمی چسب وسایل و کاردستی های زیبایی بسازید و از اونها نهایت استفاده رو ببرید. یکی از همین وسایل که توی خونه استفاده زیادی هم داره ساخت گلدان با بطریه که به سادگی با یک بطری خالی و سی دی درست میشه و با یه اسپری طلایی و یا نقره ایی زیباییش کامل میشه، پس منتظر نباشید …عکس کاردستی های زیر رو ببینید و شروع کنید :

کاردستی با بطری نوشابه جدید

کاردستی با بطری

کاردستی های جدید با بطری نوشابه

 

چند نمونه کاردستی دیگر با بطری نوشابه

این هم چند نمونه گلدان دیگه که با بطری های خالی و یه کم هنر و خلاقیت ساخته میشه و تمام جای خونه میتونید از همین کاردستی ها استفاده نمایید.

کاردستی با بطری نوشابه خلاقانه

کاردستی های جالب با بطری نوشابه

کاردستی با بطری با عکس

کاردستی با بطری

ساخت کاردستی با بطری نوشابه از جمله فعالیت هایی میباشد که با تنوع فراوان اجرا می گردد و به سادگی و با کمی ابتکار با بطری های نوشابه می توان کاردستی های قشنگ و متنوعی ساخت که در ادامه ضمن معرفی مدل های همین سبک کاردستی ها، به کیفیت و نحو ساخت همان می پردازیم.
ایده های متنوع و جالبی برای ساخت کاردستی با بطری نوشابه وجود دارد که به کمک همان ها می توان وسایل تزیینی مختلف و زیبایی تهیه کرد. در واقعیت تلاش داریم با خلاقیت و ابتکار از وسایل دور ریختنی و بدون استفاده کاردستی های قشنگ و وسایل جدید بسازیم. در ادامه چند نمونه از همین کاردستی های جذاب را که با ابتکارات مخصوص تهیه شده اند مشاهده میکنید.

بیشتر بخوانید >>>  چیستان جدید با جواب: مجموعه کامل چیستان جدید با جواب

کاردستی با بطری نوشابه با آموزش

کاردستی با بطری با آموزش

کاردستی های خلاقانه با بطری نوشابه

ایده های جالب با بطری نوشابه

ایده های خلاقانه با بطری

امیدواریم از این کاردستی های جالب با بطری (کاردستی با بطری نوشابه) لذت برده باشید.

 

لطفا اشتراک گذاری نمایید